Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Facebook paylaşımlarımızı askıya aldık!

Facebook paylaşımlarımızı askıya aldık!

ozelguvenlik.net web sitemizden facebook sayfa ve gruplarımızda yaptığımız paylaşımları, 13.10.2017 tarihi itibariyle askıya alma kararı verdik.

 

Neden bu kararı verdik?

1- abd’nin ülkemize karşı izlediği düşmanca tutuma, vatanını ve milletini seven herkes gibi kayıtsız kalmamak amacıyla, abd menşeili facebook’ta, abd’nin bu tutumu değişmediği sürece paylaşım yapmayacağız.
2- Ziyaretçi istatistiklerimizi incelediğimizde 04-10 Ekim 2017 haftasında web sitemizden içerik paylaştığımız facebook sayfamızı tam 20.601 facebook kullanıcısı ziyaret etmiş olmasına karşın, İçeriklerin orjinalinin yer aldığı ve tamamıyla bize ait, yerli ve milli olan www.ozelguvenlik.net web sitemizin aynı hafta ziyaretçi toplamı sadece 1.872 olmuştur.
Bu da şu anlama gelmektedir. Bir sürü emek sarfedip, saatlerce haber kaynaklarını tarayıp sizleri sektörde ki gelişmeler ile ilgili bilgilendirmek için gösterdiğimiz çabanın sonunda kazanan facebook olmaktadır.

Bu nedenle, sektörde ki gelişmeler www.ozelguvenlik.net web sitemizde güncel şekilde yayınlanmaya devam edecektir. Sitemizi takip edeceğinizi umuyor, tüm özel güvenlik camiasına desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

www.ozelguvenlik.net yönetimi


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ