Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Forum Trabzon Avm’de Güvenlik Görevlilerinin de Katıldığı Tatbikat Yapıldı

Forum Trabzon Avm’de Güvenlik Görevlilerinin de Katıldığı Tatbikat Yapıldı

Forum Trabzon Alışveriş Merkezi’nde yaşanabilecek ani ve olumsuz durumlara hazırlık amacıyla AVM yönetimi ve personelinin katıldığı bir tatbikat düzenlendi.

 

blank

blank

Forum Trabzon Alışveriş Merkezi’nde yaşanabilecek ani ve olumsuz durumlara hazırlık amacıyla AVM yönetimi ve personelinin katıldığı bir tatbikat düzenlendi.

 Forum Trabzon yönetimi son olarak itfaiye, sağlık ve güvenlik görevlilerinin de katılımı ile bir tatbikat gerçekleştirdi. Acil durum yangın eylem tatbikatında, Forum Trabzon ziyaretçilerinin güvenli bir ortamda alışveriş yapabilmeleri için AVM‘de bulanan şüpheli paket senaryosu canlandırıldı.

Tatbikatta polis, itfaiye, bomba imha ekibi, iş güvenliği uzmanları, AVM revirinin sağlık personeli, Forum Trabzon yönetimi, güvenlik ekibi, teknik ekip ve temizlik ekibi hazır bulundu.

Yapılan tatbikat ile ilgili açıklama yapan Forum Trabzon Müdürü Uğur Arısoy “Forum Trabzon olarak Trabzonluların yaşam merkezi olma misyonuyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ziyaretçilerimizin güvenle alışveriş yapmaları ve sosyalleşmeleri en büyük önceliğimiz, bu konuda sorumluluğumuzun farkındayız” dedi.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ