Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Görev Köpeği ve İdarecisi Sınav Talimatı yayınlandı

Görev Köpeği ve İdarecisi Sınav Talimatı yayınlandı

Görev Köpeği ve İdarecisi Sınav Talimatı yayınlandı.

 

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Daire Başkanlığı koordinesinde gerçekleştirilecek olan Görev Köpeği (K9) ve İdarecisi Sınav Talimatı yayınlandı.

Görev Köpeği ve İdarecisi Sınavı 15 Mayıs 2017 Pazartesi günü yapılacak.

 

Sınav Takvimi:

 

14 Nisan 2017            : Başvurular için son tarihtir. 14 Nisan 2017 saat 17.00’den sonra il emniyet müdürlüğünce müracaat kabul edilmeyecektir.

17 Nisan 2017            : Merkezi Sınav Komisyonun görev alacağı tarih başlangıcıdır. Bu komisyonun görevi sınav işlemlerinin bitimine kadar devam edecektir.

17-20 Nisan 2017      : İl emniyet müdürlüğünce alınan müracaatların resmi yazı ve dijital olarak Özel Güvenlik Daire Başkanlığına gönderileceği tarih aralığıdır.

21-25 Nisan 2017      : Sınava girecek adayların, Sınav Yerleştirme Komisyonu tarafından yerleştirme işlemlerinin yapılarak, ilan edileceği tarih aralığıdır.

26 Nisan-03 Mayıs 2017: İl emniyet müdürlüklerine gönderilen kesin listelere göre adaylara, sınav giriş belgelerinin düzenlenerek teslim edileceği tarih aralığıdır.

15 Mayıs 2017           : Sınav Değerlendirme Komisyonunun görev alacağı tarih başlangıcıdır. Sınav sonuçları tüm değerlendirmeler bittikten sonra açıklanacaktır.

Başvuru, koşullar ve diğer ayrıntıları buradan öğrenebilirsiniz…

 

görev köpeği itaat parkuru

görev köpeği saldırı parkuru


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ