Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Güvenlik Görevlileri Basın Mensubunu tartakladı iddiası

Güvenlik Görevlileri Basın Mensubunu tartakladı iddiası
blank blank

İşten çıkarılan işçileri ziyarete giden Liman İş Sendikası Yöneticileri, GEMPORT limanına sokulma dı, güvenlik görevlileri ve basın mensupları arasında arbede yaşandı.

Liman-İş Sendikası Gemlik Şubesi´nin yönetim kadrosun da bulunan dört işçinin geçtiğimiz hafta Yıldırım Holding´e bağlı GEMPORT Limanı´ndaki iş akitleri fesh edilmişti. Çıkarılan işçiler, dün öğle saatlerinde GEMPORT  Limanı´na giderek işçi arkadaşlarını ziyaret etmek istediler. Sendikacılar, GEMPORT girişindeki güvenlik elemanlarınca işyerine alınmadı.
GAZETECİ TARTAKLADI
Bu sırada, orada bulunan GemlikLife Genel Yayın Yönetmeni Feyzi Sarıkaya, özel güvenlikçiler tarafından, önce sözlü, ardından fiziksel saldırıya uğradı. Saldırıya uğrayan Sarıkaya, kendini ve kamerasını korumak istedi ancak darp edildi. Kamerası zarar gören Feyzi Sarıkaya’nın olayın ardından Gemlik İlçe Emniyet Müdürlüğü´ne giderek kendini tartaklayan ve kamerasına zarar veren özel güvenlik görevlileri hakkında şikayetçi oldu, ifade verdi. GemlikLife Genel Yayın Yönetmeni, “Bana yapılan bu saldırı, bütün basın mensuplarına yapılmış bir saldırıdır. Bu saldırıyı gerçekleştirenleri kınıyoruz. Biz işimizi yapmaya devam edeceğiz” dedi.(Gemlik Körfez)

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ