Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Güvenlik görevlilerine iletişim semineri

Güvenlik görevlilerine iletişim semineri

Personellerin hizmet içi eğitimine büyük önem veren Altındağ Belediyesi, eğitim seminerlerine devam ediyor.

 

Yıl boyunca tüm birimlerde görevli personele yönelik seminerler düzenleyen Altındağ Belediyesi’nde, güvenlik görevlileri de iletişim seminerine katıldı. Altındağ Belediye bünyesindeki tüm tesislerde görev yapan güvenlik personeline yönelik “Stres yönetimi, öfke kontrolü ve çatışma yönetimi” başlıklı seminer, büyük bir ilgiyle karşılandı.

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen seminer, Ankara Üniversitesi Öğretim Üyesi Kamil Sönmez tarafından verildi.“Etkili iletişim kurmanın yolları anlatıldı”

 

Güvenlik görevlilerinin hizmetlerini yerine getirebilmeleri için özellikle güzel ve etkili konuşmaları önemlidir. Kişinin kendini ifade edebilmesi, karşısındakini ikna edebilmesi ve iletişimin etkili ve başarılı olabilmesi için en gerekli koşul etkili iletişim ve beden diline sahip olmaktır” diyen Sönmez, bu eğitim programı sayesinde güvenlik personelinin daha etkili ve daha doğru iletişim kurma kabiliyeti kazanabileceğini söyledi.

“Tüm personel için eğitimler sürecek”

Altındağ Belediyesi personellerinin belediyenin vizyonuna yakışır olmasının büyük önem taşıdığını ifade eden İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Süleyman Yavuz ise, eğitim seminerlerinin tüm personeller için devam edeceğini belirtti.

 


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ