Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Güvenlik-İş Sendikası Türkiye’nin Gözbebeği

Güvenlik-İş Sendikası Türkiye’nin Gözbebeği

Güvenlik İş Sendikası Marmara Bölge Başkanı Kenan Karabulut, Güvenlik İş Sendikası’nın Özel Güvenlikçilerin gözbebeği olduğunu söyledi.

 

Güvenlik-İş Sendikası Marmara Bölge Başkanı Kenan Karabulut ile Genel Merkez Denetleme Kurulu Başkanı Serkan Tenk, Bursa’ya gelerek bir dizi ziyarette bulundu. Ziyarette, Kenan Karabulut ve Serkan Tenk’e Güvenlik İş Sendikası Bursa temsilcisi Erhan Cengiz’de eşlik etti.

ZİYARET VE BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI…

Yenişehir Havalimanı Recep Pak, DSİ Bölge Müdürlüğü, EÜAŞ, Karayolları, Bursa NATO, Bursa Teknik Üniversitesi ile Uludağ Üniversitesi’ne ziyaretler gerçekleştiren Güvenlik İş Sendikası Marmara Bölge Başkanı Kenan Karabulut ile Genel Merkez Denetleme Kurulu Başkanı Serkan Tenk, Güvenlik İş Sendikası üyelerine yönelik bilgilendirme toplantıları gerçekleştirdiler.

Güvenlik-İş Sendikası Türkiye'nin Gözbebeği01

KENAN KARABULUT: GÜVENLİK İŞ SENDİKASI TÜRKİYE’NİN GÖZBEBEĞİ

Bursa ziyaretlerinde konuşan Güvenlik İş Sendikası Marmara Bölge Başkanı Kenan Karabulut, Bursa ile Güvenlik İş Sendikasını birbirine benzetti. Kenan Karabulut, “Yeşil Bursa nasıl Türkiye’nin gözbebeği ise, Güvenlik İş Sendikası da Özel Güvenlikçilerin gözbebeğidir” dedi.

Güvenlik-İş Sendikası Türkiye'nin Gözbebeği02

ÖZEL GÜVENLİKÇİLER HAT ETTİĞİ ŞARTLARDA ÇALIŞACAK

Genel Merkez Denetleme Kurulu Başkanı Serkan Tenk ise, özel güvenlik görevlilerinin zor şartlarda ve özveriyle çalıştıklarını kaydetti. Serkan Tenk, “Arkadaşlarımızın hangi şartlarda ve nasıl bir özveriyle çalıştığını çok iyi biliyoruz. Bursa’daki tüm özel güvenlik görevlilerinin hak ettiği şartlarda ve hak ettiği ücret ile çalışabilmesi için Güvenlik İş Sendikası olarak 2011 yılından bu yana mücadelemiz devam ediyor. Mücadelemiz, arkadaşlarımızın istediği şartlar oluşuncaya kadar devam edecek” şeklinde konuştu.

Güvenlik-İş Sendikası Türkiye'nin Gözbebeği03

ERHAN CENGİZ’DEN HAVALİMANI MÜDÜRÜ RECEP PAK’A TEŞEKKÜR

Güvenlik İş Sendikası Bursa İl Temsilcisi, aynı zamanda Yenişehir Özel Güvenlik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği” (YÖGDER) Başkanı Erhan Cengiz, Güvenlik İş Sendikası Marmara Bölge Başkanı Kenan Karabulut ile Genel Merkez Denetleme Kurulu Başkanı Serkan Tenk’in Bursa’ya gelmesinden duyduğu mutluluğu dile getirdi. Yenişehir Havalimanı Müdürü Recep Pak’a yapılan ziyaretin ardından konuşan Erhan Cengiz, “Havalimanı Müdürümüz Sayın Recep Pak, Toplu İş sözleşmesinden sonraki uygulama aşamasında Bursa Havalimanı Özel Güvenlik görevlisi arkadaşlarımıza büyük destek oldu. Kendisine sendikam ve özel güvenlik görevlisi arkadaşlarım adına teşekkürlerimi iletmek istiyorum” diye konuştu.(Yenişehir)

Güvenlik-İş Sendikası Türkiye'nin Gözbebeği04


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ