Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Güvenlik-İş’ten 1 Mayıs Mesajı

Güvenlik-İş’ten 1 Mayıs Mesajı

Güvenlik-iş Sendikası Bayburt İl Başkanı Ali Sayıner, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle Güvenlik İş Bayburt İl Başkanlığında basın açıklaması yaptı. İşçi ve emekçilerin, tüm dünyada birlik, dayanışma ve haksızlıklarla mücadele günü olarak…

Güvenlik-iş Sendikası Bayburt İl Başkanı Ali Sayıner, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle Güvenlik İş Bayburt İl Başkanlığında basın açıklaması yaptı.

İşçi ve emekçilerin, tüm dünyada birlik, dayanışma ve haksızlıklarla mücadele günü olarak kutlanan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik ederek sözlerine başlayan Güvenlik-iş Sendikası Bayburt İl Başkanı Ali Sayıner sözlerine şöyle devam etti; Emekleri ve alın terleriyle, ülkenin ilerlemesinde ve refah düzeyinin yükselmesinde önemli pay sahibi olan işçi ve emekçilerin haklarını ararken gösterecekleri demokratik ve barışçı tavrın, demokrasinin gelişmesi bakımından da büyük önem taşımaktadır.

Çalışanların sorunlarının çözümü, çalışma koşullarının iyileştirilmesi, hak ettikleri yaşam standardına ulaşmaları, emeklerinin tam karşılığını almaları gibi konulara öncelik verilmesi gerekmektedir, Çalışma hayatıyla ilgili mevcut sorunların da, emekçilerimiz, sendikalarımız, işverenlerimiz ve sivil toplum örgütlerimiz arasında karşılıklı diyalog ve uzlaşma yöntemiyle çözülebileceğine inanıyorum.

Bu anlayışın tüm kesimlerce benimsenmesi, çalışanlarımızın ihtiyaçlarının ve beklentilerinin karşılanmasında mesafe alınmasının kolaylaşmasını da beraberinde getirecektir. “1 Mayıs; barış, demokrasi, huzur ve güven içerisinde bir gelecek için emek verenlerin dayanışma günüdür. İşçi ve emekçiler tarafından dünya çapında birlik, dayanışma ve haksızlıklarla mücadele günü olarak kutlanan

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nün barış ve kardeşliğin egemen olduğu, provokasyonlardan uzak, bir bayram havasında kutlanması temennisiyle, tüm işçi ve emekçi kardeşlerimizi en kalbi duygularımla selamlıyorum.” dedi.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ