Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Güvenlik İş Sendikası Referandum kararını açıkladı

Güvenlik İş Sendikası Referandum kararını açıkladı

Türk-İş Konfederasyonuna bağlı Güvenlik İş sendikası ile Ak Parti Van İl başkanlığı tarafından ‘Yeni Anayasa Değişikliği’ konulu konferans düzenlendi. Söz konusu sendika çalışanları referandum için ‘Evet’ diyeceklerini açıkladı.

 ‘Yeni Anayasa Değişikliği’ konulu konferansa konuşmacı olarak katılan Kocaeli Milletvekili ve Bölge koordinatörü Zeki Aygün, referandumun önemine değindi.

Konferansa; Güvenlik İş Genel Başkanı Ömer Çağrıcı, Genel Başkan yardımcısı Fevzi Karataş, Sendika İl Başkanı Fevzi Gencer, Sendika İl Başkan yardımcısı Murat Durmaz ve İş adamlarımızdan kıymetli büyüğümüz Servet Yenitürk katıldı.

Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, sendika ile ilgili yaptığı açıklamada, “Böylesi anlamlı bir günde geleceğimizle alakalı bir program düzenleyen Güvenlik İş Genel Başkanı Ömer Çağrıcı kardeşime minnettarım. Güvenlikçi olarak çalışan tüm Vatandaşlarımın sorunlarını yakinen takip ediyorum. Bununla ilgili sorunları ilgili dava arkadaşlarıma ileteceğimizden hiç endişeniz olmasın. Güvenlik İş Sendikasının Türkiye’de en güçlü sendikası haline geldiğine bu manada sizlere bu referandum sürecinde çok iş düşecektir. Milli birlik ve bütünlüğümüz güvenli ellerin ‘Evet’ mührüyle devam edecek” diye konuştu.

Güvenlik İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağrıcı ise 16 Nisan’daki halk oylaması Müslümanlar için bir dönüm noktası olduğunu ve Türkiye genelindeki üyelerimizle beraber ‘Evet’ diyeceğimizden hiç kimsenin endişesi olmasın. Bizler bu Ülkenin evlatlarıyız. Referandum için karar verirken kimlerin hayır diyeceğine bakılmasını isteyen Başkan Çağrıcı Ülkemizin bölünmesi için adeta seferber olan Avrupa Ülkelerine bakmak yetiyor. Dişlerini biledikleri itleriyle Vatandaşlarımıza saldırmaları kabullenmek mümkün değil. Bizler Güvenlik İş Sendikası olarak Türkiye’nin ve İslam aleminin geleceği için hep birlikte ‘Evet’ diyeceğiz” diye konuştu.(bölgegazetesivan)


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ