Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Güvenlik- İş Sendikası toplu iş sözleşmesi imzaladı

Güvenlik- İş Sendikası toplu iş sözleşmesi imzaladı

Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü ile Güvenlik İş Sendikası arasında imzalanan toplu iş sözleşmesi güvenlik personelinde sevinçle karşılandı.1 Yılın her altı aylık dönemi için %4 + %4 kazanım sağlandı.

 

Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü ile Güvenlik İş Sendikası arasında imzalanan toplu iş sözleşmesi güvenlik personelinde sevinçle karşılandı.1 Yılın her altı aylık dönemi için %4 + %4 kazanım sağlandı.Güvenlik İş Sendikası İl Başkanı Engin Uçar” Güvenlik İş Sendikası 2011 yılında ilk temellerinin atılmasıyla birlikte İşçi hakları için sıkı bir mücadeleye girmiştir. Mücadelemiz boyunca kazandığımız; işe iade ve kıdem tazminat davaları hukuk mücadelemizin birer göstergesidir. Sosyal haklar yönünden Türkiye’de özel güvenlik sektöründe ilklerin sendikası olarak ilk toplu sözleşmeyi imzalayarak silah tazminatı, yakacak, çocuk parası, ikramiye gibi kazanımlarımız olmuştur. 81 ilde; 45 hava meydanı, DÖSİMM, İSKİ, AFAD, PTT, asrın projesi Marmaray,ve 70 ten fazla üniversitede örgütlüyüz.
Bu Üniversitelerden biride Eskişehir ilimizde bulunan Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü dür. Güvenlik İş Sendikası olarak üyelerimiz adına imzalanan toplu iş sözleşmesi tüm üyelerimizce sevinçle karşılanmıştır.1 Yılın her altı aylık dönemi için %4 + %4 kazanım sağlandı. Anadolu Üniversitesi Rektörlüğün de çalışan tüm emekçilere hayırlı olmasını diliyoruz”dedi.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ