Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Güvenlik-İş Sendikasından iftar yemeği

Güvenlik-İş Sendikasından iftar yemeği

Eskişehirde Güvenlik-İş Sendikasının düzenlediği iftar yemeğinde Güvenlik-İş Sendikası üyeleri ve aileleri bir aradaydı.

 

Düzenlenen iftar yemeğine Eskişehir İl Temsilcisi Engin UÇAR, Güvenlik-İş Sendikası Denetim kurulu üyesi Galip Bektaş GÜVENÇ, Eskişehir İli Türk-İş’e bağlı Şube Başkanları ve üyeleri katıldı.
Eskişehir İl Temsilcisi Engin UÇAR iftar yemeğinde yaptığı konuşmada; “Dini duygularımızı yoğun yaşadığımız bu mübarek Ramazan ayından aile saadetinde iftar yapmanın huzuru içinde bizleri yalnız bırakmayan değerli üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

 

Genel Merkez Denetim kurulu üyesi Galip Bektaş GÜVENÇ iftar yemeğinde yaptığı konuşmada “Güvenlik-İş Sendikası olarak Ramazan ayında üyelerimizle birlik ve beraberlik duygusu içerisinde aynı sofrayı paylaşmak büyük bir aile olduğumuzun en büyük göstergesidir.Davetimize iştirak eden değerli üyelerimize derin saygı hoşgörü ve kardeşlik duyguları ile selamlar birlik ve dayanışmamızın sonsuza dek sürmesini dilerim. Eskişehir Teşkilatımızın düzenlediği iftar yemeğine katılan üyelerimize ve ailelerine canı gönülden teşekkür ediyorum.” dedi.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ