Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Hastanelerin güvenlik şeflerini toplayıp bunları söyledi

Hastanelerin güvenlik şeflerini toplayıp bunları söyledi

Kamu Hastanelerinin güvenlik şefleri yaşadıkları sorunlarla ilgili bilgi verdi. Toplantıda konuşan İdari Hizmetler Başkanı Dr. Hasan Bektaş, hasta ve hasta yakınlarıyla sağlıklı iletişim için empati kurulmasının önemine değindi.

 

Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlık hastanelerin güvenlik şefleriyle toplantıda bir araya gelen İdari Hizmetler Başkanı Dr. Hasan Bektaş, Mali Hizmetler Başkanı Ahmet Kemiksizoğlu ile Hasta Hizmetleri ve Sağlık Otelciliği Birimi Koordinatörü Uzman Aşkın Gürler hastanelerdeki güvenlik hizmetleriyle ilgili sorunları dinlediler.

 

Hastanelerde güvenlik hizmeti veren personelin zor bir görevi yerine getirdiklerine dikkat çeken İdari Hizmetler Başkanı Dr. Bektaş, hasta ve hasta yakınlarına empati kurarak yaklaşmasının güvenlik hizmetlerinde olumlu sonuçlar getireceğini dile getirdi.

 

Bektaş ‘Hastanelerimize gelen hasta ve yakınlarına her türlü yardımın gösterilmesi, iletişimde saygılı ve kibar olunması noktasında güvenlik çalışanlarımızın gösterdiği anlayış ve yaklaşım önem taşıyor.’ dedi.

Bektaş, güvenlik şefleriyle toplantıların belirli periyotlarla devam edeceğini dile getirdi.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ