Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Hırsızlık zanlısı özel güvenlik çıktı

Hırsızlık zanlısı özel güvenlik çıktı

Hırsızlık zanlısı özel güvenlik çıktı

23 Aralık 2017 günü, Başiskele İlçesi Yeşilyurt Mahallesinde bulunan özel güvenlikli sitede, H.A. isimli vatandaşa ait park halindeki
araçtan hırsızlık yapıldı. Kocaeli İl Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Ekipleri araçta bulunan 300 bin liralık senet, 20 tam, 20 yarım ve
40 çeyrek bilet ile birlikte oynanmış 2 sayısal loto, 2 süper loto ve 2 on numara kolonu ve 1 adet dizüstü bilgisayır çalınması olayı ile ilgili soruşturma başlattı.

blank

blank

 

GÖZALTINA ALINDI

Kocaeli İl Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Ekipleri ve Yankesicilik Büro Ekipleri yapmış olduğu çalışmalar sonucu olay yerindeki şahısı ve sonrasında bindiği aracı tespit etti. Yapılan takip ve incelemeler sonucu özel güvenlik görevlisi olarak çalıştığı öğrenilen E.T. (33) isimli şahıs Başiskele Paşadağ bölgesinde yakalanarak gözaltına alındı.

 

DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR VE SENETLER

Şahıs ile birlikte araçtan çalınan piyango biletleri, şans oyunları kolonları, dizüstü bilgisayar ve senetler ele geçirildi. Kocaeli İl Asayiş Şube Müdürlüğünde işlemleri biten şüpheli adliyeye sevk edildi.(özgürkocaeli)

OZELGUVENLİK.NET YORUM;

Her meslek grubunda olduğu gibi maalesef çürük elmalar çıkmaktadır, Özel Güvenlik Sektörü personel seçiminde daha hassasiyetli ve dikkatli davranmalıdır, keza yapılan iş kamusal alanların veya vatandaşın şahsının, konutunun ve işyerlerinin güvenliğini sağlamak olduğundan bu güveni sarsacak en ufak bir olaya bile sebebiyet vermemek gerekir. Özel Güvenlik çalışanları kendi içinde otokontrolü sağlamalı ve bu tür olaylara tevessül edebilecek personeli aralarında barındırmamalı, şüphelendikleri durumda Amir ve Yöneticilerini ivedi bilgilendirmelidir.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ