Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Özel Güvenlik Tek Tip Kıyafet giyecek

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Özel Güvenlik Tek Tip Kıyafet giyecek

Süleyman Soylu, “İnşallah 2020’nin belirleyebileceğimiz tarihinden sonra, kamuda, özel güvenlikte tek tip kıyafet uygulamasına geçiyoruz.


İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kamusal Asayiş Analiz Nitelik Geliştirme (KAAN) ve Özel Güvenlik Bilgi Sistemi Otomasyon (ÖGNET) projelerinin açılış programına katıldı. Haliç Kongre Merkezi konferans salonunki toplantıda İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ve İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan da yer aldı.

OzelGuvenlik.Net web sitemiz editörünün konu ile ilgili 15 ocak 2019’da kaleme aldığı “Özel Güvenlik Görevlilerinin Kıyafet Sorunlarına Çözüm Getirilmeli” yazısına buradan ulaşabilirsiniz.

KAMUDA ÇALIŞAN ÖZEL GÜVENLİKTE TEK TİP KIYAFET UYGULAMASI


Süleyman Soylu, “İnşallah 2020’nin belirleyebileceğimiz tarihinden sonra, kamuda, özel güvenlikte tek tip kıyafet uygulamasına geçiyoruz. Bundan sonra kamuda özel güvenlik için tek tip bir kıyafet olabileceği, aynen polisimizin, bekçimizin tek tip kıyafeti varsa, aynı şekilde kamuda tek tip bir kıyafetin olacağı, daha sonra da özel sektörde de kendi içerisinde tercihe bırakabileceği bir yönteme doğru bu mevzuat güncellemesini de gerçekleştirerek yolumuza devam etmiş olacağız” şeklinde konuştu.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.