Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

İş Bankası en az lise mezunu çok sayıda güvenlik alımı yapacak

İş Bankası en az lise mezunu çok sayıda güvenlik alımı yapacak

İş Bankası tarafından çok sayıda erkek güvenlik görevlisi alımı yapılacağı ilan edildi. Türkiye genelinde en az lise mezunu güvenlik görevlisi alımına son başvuru tarihi 29 Ocak 2017 olarak açıklandı.

 

İş Bankası tarafından çok sayıda personel alımı yapılacağı ilan edildi. İş Bankasının resmi internet sitesinden yayınlanan ilanda çok sayıda bay güvenlik görevlisi alımı yapılacağı belirtildi. İş Bankasının İstanbul, Ergani/Diyarbakır, Hakkari, Patnos/Ağrı ve Şırnak’ta bulunan Şube ve Genel Müdürlük birimlerinde görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacak.

Adaylar başvurularını 29 Ocak 2017 Pazar günü saat 24:00’a kadar sadece internet üzerinden yapabilecekler. İstenen şartları taşıyan adaylar iş başvuru formunu doldurarak başvuruda bulunabilecekler. Şubeler veya Genel Müdürlük birimleri aracılığıyla başvuru yapılamayacak. Yazılı sınav 3 Şubat 2017 Cuma günü İstanbul’da yapılacak.

İş Bankası güvenlik görevlisi alımına başvuru yapabilmek için; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 3 Şubat 1989 ve sonrasında doğmuş olmak, alım yapılacak illerde ikamet ediyor olmak, silahlı ÖGG Sertifikasına sahip olmak, en az lise mezunu olmak ve boyu en az 175 cm. olmak gerekiyor.

Ayrıca, kamu haklarından yoksun bulunmamak, adli sicil kaydı bulunmamak, sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak şartları aranıyor.

İş Bankası güvenlik görevlisi alımı ile ilgili detaylı bilgi, ilan metni ve  TIKLAYINIZ.

İŞ BANKASI ÖZEL GÜVENLİK İŞ BAŞVURU FORMU doldurmak için TIKLAYINIZ…

İş Bankası insan kaynakları yönetimi bölümü iletişim bilgileri:

Adres: Türkiye İş Bankası A.Ş
İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü
İş Kuleleri Kule 1 Kat:33
Levent – İSTANBUL

İşe Alım Çağrı Merkezi

Telefon: (0850) 724 19 20
Faks: (0212) 316 09 18
E-Posta: [email protected]

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ