Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Isaf Exclusive Güvenlik Fuar ve Konferansı 7-8-9 Mart 2017’de Ankara’da

Isaf Exclusive Güvenlik Fuar ve Konferansı 7-8-9 Mart 2017’de Ankara’da

ISAF Exclusive Güvenlik Fuar ve Konferansı 7-8-9 Mart 2017 Tarihlerinde Ankara’da!

 

ISAF Exclusive Güvenlik Fuar ve Konferansı!

7-8-9 Mart tarihlerinde Ankara‘da düzenlenecek olan ISAF Exclusive Fuar ve Konferansı‘nda; güvenlik kapsamındaki en son teknolojik ürünler sergilenirken, Ulaşım; Yapı-Bina ve Siber Güvenlik konularına dair bir çok gündem maddesi, sektör profesyonelleri tarafından konferans oturumlarında tartışılacak.

Güvenlik sektöründeki en önemli ürün ve konuların sektörün tüm paydaşlarının deneyimleri ve bakış açıları ile ele alınacağı ISAF Exclusive, bu alanda tüm farklı başlıkları ilk kez bir araya getiren çok özel bir etkinlik olacak.

Fuarın Ana Başlıkları

ISAF Exclusive Güvenlik Fuarı ile eş zamanlı olarak devam edecek olan ISAF Exclusive Konferansı’nın ana başlıkları; Ulaşım Güvenliği, Yapı-Bina Güvenliği ve Siber Güvenlik olacak.

Bu başlıklar altında ise; İstasyon ve Duraklarda Güvenlik, Hareket Halindeki Araçlarda Güvenlik, Plaka Tanıma Sistemleri, Akıllı Şehirler ve Yapılar; Yapı ve Binaların Projelendirme, İnşa/Uygulama ve Kullanım Aşamalarında Güvenlik; Siber Güvenliğe Dair Tehditler ile IoT (Internet of Things) ve Etkileri tartışılacak.

Sektörün önde gelen firma ve derneklerinden üst düzey isimlerin konuşmacı olarak yer alacağı konferansta bugünün ve geleceğin gündeminde olacağı düşünülen güvenlik tedbir ve yöntemlerine değinilecek.

Konferans ile eş zamanlı olarak düzenlenecek olan sektör panellerinde en güncel konular, sorunlar ve çözüm önerileri konuşulurken; çözüm gösterilerinde ürünler, ürün ve hizmetlerin başarılı uygulamaları ile kullanıcılar bir araya gelerek birebir iletişim kurma şansı yakalayacak.

T.C. Yeni Kimlik Kartları ile Beraber Gelecek Kart Okuyucu Cihazlar, Geçiş Kontrol Sistemleri, Retinar Çevre Gözetleme Radarı; Sınır veya Tesislerin Çevre Güvenliği ve 1 Km’den Uzun Mesafelerde Kullanılan Lazer ve Termal Kamera Teknolojileri & Çözümleri sektör panellerinde işlenecek konular arasında yer alacak.

ISAF Exclusive Fuar ve Konferansı, 7-8-9 Mart, 2017 tarihleri arasında Sheraton Ankara Hotel & Convention Center‘da gerçekleştirilecek.

ISAF Exclusive Konferans Programı.pdf


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ