Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

İzmir’de Hasta Yakınları Güvenlik Personeline Saldırdı

İzmir’de Hasta Yakınları Güvenlik Personeline Saldırdı

İzmir’de, bir hastanede hasta yakınları ile özel güvenlik görevlileri arasında kavga çıktı. Olayda 2 özel güvenlik görevlisinin hafif şekilde yaralandı. Yaşanan bu anlar ise bir vatandaşın cep telefonu ile saniye saniye görüntülendi.İzmir’de, bir hastanede hasta yakınları ile özel güvenlik görevlileri arasında kavga çıktı. Yumrukların havada uçuştuğu kavgada hastane savaş alanına dönerken, hasta yakınları özel güvenlik görevlilerine bıçakla da saldırdı.

ZİYARET TARTIŞMASI KAVGAYA DÖNDÜ

Olay, bugün saat 16.30 sıralarında Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesinde meydana geldi. İddiaya göre, kalabalık bir grup hastanede yatan bir yakınlarını ziyaret etmek istedi. Bunun üzerine, hastanenin güvenlik görevlileri grubun arasında çocukların olduğunu ve hastanın bulunduğu bölümü ziyaret etmelerinin sağlıkları açısından uygun olmadığını belirtti. Hasta yakınları çocukların da girmesi gerektiği yönünde ısrarda bulununca, özel güvenlik görevlileri ile hasta yakınları arasında sözlü tartışma çıktı.

HASTANE SAVAŞ ALANINA DÖNDÜ

Sözlü tartışma kısa sürede büyüyünce, hasta yakınları güvenlik görevlilerine bıçak ve yumruk ile saldırdı. Yumrukların havada uçuştuğu kavgada sonucunda, hastane savaş alanına dönerken, olayda 2 hastane güvenlik görevlisinin hafif şekilde yaralandı. Yaşanan bu anlar ise bir vatandaşın cep telefonu ile saniye saniye görüntülendi. Öte yandan, olayı gören çevredeki vatandaşlar durumu polis ekiplerine bildirdi. Polis ekiplerinin kısa sürede hastaneye intikal etmesi kavganın daha da büyümesine engel oldu. Olayın ardından hastane yönetiminin kalabalık gruptan şikayetçi olduğu öğrenildi.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.