Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Janem Güvenlik 97. dönem mezunlarını verdi

Janem Güvenlik 97. dönem mezunlarını verdi

Janem Özel Güvenlik Eğitim Kurumları 97’nci dönem özel güvenlik görevlisi mezunları ve öğretmenleri kurs kapanış kokteylinde bir araya geldi.Janem Özel Güvenlik Eğitim Kurumları 97’nci dönem özel güvenlik görevlisi mezunları ve öğretmenleri kurs kapanış kokteylinde bir araya geldi. Kokteylde konuşan Özel Güvenlik Eğitim Merkezi Genel Müdürü Mehmet Demir, gençlerle el ele gönül gönüle verdiklerini söyledi.

MEZUNİYET COŞKUSU

Janem Özel Güvenlik Eğitim Merkezi 97. Dönem Mezuniyet töreni geniş bir katılımla gerçekleştirildi. Programa, Janem Genel Müdürü Mehmet Demir, kurs eğitmenleri ve 97. dönem mezunları katıldı. Mezuniyet töreninde konuşan Mehmet Demir 2004 yılında kurulan Janem’in Sakarya’da özel güvenlik sektörünün öncüsü olduğunu dile getirdi. Özdemir,  özel güvenlik eğitimlerinin yanında gençlere büyük önem verdiklerini ve gençlerle el ele gönül gönüle olduklarını ifade etti.

Janem Güvenlik 97. dönem mezunlarını verdi01

KARİYER DESTEĞİ

Mehmet Demir, “İş imkanı konusunda büyük fırsatlar sunan Özel Güvenlik Eğitim Merkezi,  personellerine kariyerli bir meslek, bilgili ve milli duyguları ön planda olacak şekilde bir eğitim veriyoruz. Gelen kursiyerlerimize eğitim boyunca ve eğitimden sonra iş bulma konularında, sosyal anlamda, yaşamın içinden insanların canını, malını, genel kolluk hizmeti ilaveten özel güvenlik hizmeti vermekteyiz” dedi.

EN İYİ ŞEKİLDE

Demir, konuşmasının devamında özel güvenlik sektörünün her geçen gün geliştiğini belirterek “İki ayda bir yapılan sınavların sonucunda özel güvenlik ordusuna katılımlar artıyor.  Bizde kurum olarak yetiştirdiğimiz özel güvenlik görevlilerinin daha bilgili donanımlı olmasına özen gösteriyoruz. Janem’den mezun olan her kursiyerin görev aldığı kurumda en iyi şekilde görevini yapacak şekilde yetiştiriyoruz” dedi.(kaynarcahaber)


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.