Özel Güvenlik Sitesi

Kaan projesi Hatay’da başlıyor

Kaan projesi Hatay’da başlıyor

Genel Kolluk Özel Güvenlik Koordinasyonu ve Entegrasyon Projesi (KAAN)Hatay Kültür Merkezinde, İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Hatay‘da görev yapan özel güvenlik görevlilerine anlatıldı.

 

ÖZEL GÜVENLİK HABER – Eğitim sırasında İçişleri Bakanlığının Onayı ile 23 Temmuz 2019 tarihinde pilot il olarak İstanbul’da uygulamaya konulan “Genel Kolluk-Özel Güvenlik İşbirliği, Koordinasyonu ve Entegrasyonu Uygulaması Whatsapp (KAAN)” kapsamındaki çalışmaların Adana, Antalya, Ankara, Bursa ve İzmir’de hayata geçirildiği ve 24 il de çalışmalara başlanıldığı kaydedildi.

Genel Kolluk Özel Güvenlik Koordinasyonu ve Entegrasyon Projesi

(KAAN) hakkında konuşan İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, 2 Mart tarihinde başlanacağını belirtti. Yavuz, verilen hizmet kalitesini artırarak özel güvenliğin genel kollukla koordineli çalışmasının ve iletişimin üst seviyede olmasının büyük önem arz ettiğini belirtti.

hatay emniyet müdürü

Whatsapp KAAN Uygulamasına Geçiliyor

“Hatay il merkezinde 12 birimde 581 özel güvenlik görevlisine, İskenderun ilçemizde 11 birimde 328 özel güvenlik görevlisi ile 182 personelimize bilgilendirme yapılacak. Şehrimizin daha güvenli hale getirilmesi için özel güvenlik görevlileriyle birimlerimizdeki görevli personelimizin genel kolluk özel güvenlik iş birliği ve entegrasyon projesi Whatsapp KAAN uygulamasına 2 Mart 2020 tarihinde başlanılacaktır.”

Hatal İl Emniyet Müdürü Yavuz’un konuşmasının ardından Polis Başmüfettişi 1. Sınıf Emniyet Müdürü Erol Güngör ve Özel Güvenlik Şube Müdür Vekili Emniyet Amiri Nermin Öztürk tarafından sunum gerçekleştirildi.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ