Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Keçiören’e 170 mahalle bekçisi geliyor

Keçiören’e 170 mahalle bekçisi geliyor
blank blank

Ankara Valisi Ercan Topaca başkanlığında Keçiören’de düzenlenen Muhtarlar Toplantısı’nda muhtarların talepleri dinlendi.

Toplantıda mahalle muhtarlarının güvenlik talepleri üzerine, Ankara’da 1000 mahalle bekçisinin görevlendirileceğini, bunun 170’inin de Keçiören‘de görev yapacağını belirten Vali Ercan Topaca, “Bekçilere mahalleleri zimmetleyeceğiz. Uyuşturucu konusu Cumhurbaşkanımızın, devletimizin, Başbakanımızın, hükümetimizin çok titizlikle takip ettiği bir konu. Okulların denetlenmesine özel önem veriyoruz. Çocuklarımız bizim için kıymetli, onları kimsenin zehirlemesine izin veremeyiz” dedi.

Ankara’ya yapılacak 350 okulun 65’inin Keçiören‘e yapılacağını ve 2019 eğitim-öğretim yılı başına kadar da Ankara’da tekli eğitime geçeceklerini vurgulayan Topaca, 16 Kasım Perşembe günü Ovacık’ta Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımıyla 4 lisenin de temel atma törenini gerçekleştirecekleri müjdesini verdi. Topaca, Keçiören’de yapımı devam eden 85 projenin yatırımlarının toplam bedelinin 2 milyar 792 milyon TL olduğu bilgisini de paylaştı.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ