Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

KYK güvenlik görevlisine otomobil çarptı ölümden döndü

KYK güvenlik görevlisine otomobil çarptı ölümden döndü
blank blank

Edinilen bilgiye göre dün gece saat 22: 30 sularında ,Prof. Dr. Remzi Kaya Kız öğrenci Yurdu güvenlik görevlisi Şuhut Yolunda karşıya geçerken sağına soluna bakmaması kazaya davetiye çıkardı. Bir aracın çarptığı güvenlik görevlisi çarpma ile 17 metre havada uçtuğu ve ağaç’a çarpıp, ağacı kırdıktan sonra 5 metre daha ağaç ile birlikte sürüklendiği bildirildi.

 

Güvenlik kamerasına an ve an yansıyan kaza Dünya’da eşi ve benzeri olmayan bir kaza olarak yerini aldı. Kamera görüntülerinde Güvenlik Görevlisi Hakan Ö. sağına soluna bakmadan direk caddeye fırladığı ve araç çarpınca havada uçtuğu ve ağaç’a çarpıp ağacı kırdığı ve yaralandığı an ve an güvenlik kamerasına yansıdığı görüldü.

 

Kaza sonrası Güvenlik görevlisinin uçarak çarpıp kırdığı ağaç onun hayatını kurtardı. Sol kolu kırılan güvenlik görevlisi adeta ölümün kıyısından döndü. Kaza sonrası kolu kırılan güvenlik görevlisinin durumunun iyi olduğu bildirildi. Aksiyon filmlerini aratmayan kaza görüntüleri güvenlik gerekçesi ile basına verilmedi. Polis kaza ile ilgili olarak soruşturma başlattı.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ