Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Mersin Şehir Hastanesi Tepe Servis’te

Mersin Şehir Hastanesi Tepe Servis’te
blank blank

Mersin Şehir Hastanesi yarın Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’ın katılımlarıyla hizmete açılacak.

Mersin Şehir Hastanesi büyük ve modern bir yapıya sahip ayrıca, Türkiye’de yapımı devam eden bölge hastanelerinden ilk açılışı gerçekleştirilen hastana olma özelliğini taşıyor. Büyük bir ihtiyacı karşılayacak olan bu modern tesislerde yaklaşık 4000 civarında personelin de istihdam edileceği belirtiliyor.

Mersin Şehir Hastanesi Tepe Grup'ta

Mersin Şehir Hastanesinin Güvenlik, Danışmanlık ve Temizlik Hizmetleri işi Tepe Grup tarafından yürütülüyor. Tepe Servis bünyesinde faaliyet gösteren HYRT operasyonlarında Genel Müdür Tülin Baysam, Temizlik operasyonlarında Emine Özoğlu ve Tepe Güvenlik  Hastane Güvenlik Müdürü olarak Kemal Dikmen görev alıyor.

Mersin Şehir Hastanesi Tepe Grup'ta05

Şirket yetkililerinden aldığımız bilgilere göre şu an Hastane danışma departmanında 350 personel, temizlik departmanında 579 personel ve güvenlik departmanında 120 özel güvenlik görevlisi çalışıyor. Şirket yetkilileri farklı projelerinden destekleyecekleri personel ile güvenlik görevlisi sayısını 250 personele çıkarmayı hedefliyor.

Mersin Şehir Hastanesi Tepe Grup'ta01

 


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Avatar Ökkeş Polat dedi ki:

    Çok güzel bir hastane cumhurbaşkanımıza teşekkür ederim benimde özel güvenlk sertifikam var özel güvenlik olarak çalışmak istiyorum

BİR YORUM YAZ