Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Muş Emniyet Müdürlüğü Özel Güvenlik Görevlilerine Eğitim Verdi

Muş Emniyet Müdürlüğü Özel Güvenlik Görevlilerine Eğitim Verdi

Muş İl Emniyet Müdürlüğü personelleri tarafından, Muş Öğretmenevi Konferans Salonu´nda kentteki özel güvenlik görevlilerine yönelik eğitim verildi.

 

Muş İl Emniyet Müdürlüğü tarafından kentte görev yapan özel güvenlik görevlilerine yönelik eğitim programı düzenlendi. Muş Öğretmenevi Konferans Salonu´nda düzenlenen eğitim programında; İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde bulunan Özel Güvenlik, Çevik Kuvvet, Narkotik, Asayiş, Toplum Destekli Polislik, Çocuk, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü kadrolarında görevli personeller hazır bulundu.

İl Emniyet Müdürlüğü personelleri tarafından, özel güvenlik görevlilerine; Okullar ve Çevresinin Daha Güvenli Hale Getirilmesine Yönelik İşbirliği ve Spor Müsabakalarının Güvenliği konusunda bilgilendirmeler yapıldı.

Bu kapsamda, yeni görev alacak Özel Güvenlik görevlileri ile halen ilimizde çeşitli kurumlarda çalışan Özel Güvenlik görevlileri olmak üzere toplamda 126 Özel Güvenlik Görevlisine “Güvenli Eğitim Koordinasyon Görevlileri ve Özel Güvenlik Görevlileri Koordinasyonu” hakkında bilgilendirme eğitimi verildi.

Konuyla ilgili olarak İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “İl Emniyet Müdürlüğümüz olarak geleceğimizin teminatı çocuk ve gençlerimizin daha güvenli bir ortamda eğitim almalarını, vatandaşlarımıza güvenli ve huzurlu bir yaşam alanı sağlamak adına bilgilendirme seminerlerimiz ve eğitimlerimiz devam edecektir” denildi.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ