Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Okullarda özel güvenlik dönemi başlıyor

Okullarda özel güvenlik dönemi başlıyor
blank blank

Ülke genelinde yapılan güvenli okul projesi Çerkezköy’de de hayata geçiyor. Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban, risk grubunda olan 12 okulda özel güvenliklerin görev yapacağını kaydetti.

Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban, ‘Güvenli Okul Projesi’ kapsamında Çerkezköy’de risk grubunda bulunan 12 okulda bundan sonra özel güvenlik görevlilerinin çalışacağını kaydetti. Abban, bu kapsamda güvenlik görevlisi sertifikalı kişilerin bu projede çalışabilmesi için Çerkezköy İŞKUR şubesine müracaat edebileceklerini ifade etti. Kaymakam Abban, okullarda olabilecek olağanüstü olaylara müdahale zamanının güvenlik görevlileri aracılığıyla minimuma ineceğini ve güvenlik görevlilerinin okullara dışarıdan gelebilecek olumsuz durumlara karşı yaptırımlarının, caydırıcılığın etkili olacağını da sözlerine ekledi.

12 OKULDA GÖREV YAPACAK

Yapılan proje kapsamında güvenlik görevlilerinin görev yapacağı İlk ve Ortaokullar: Şehit Mustafa Baykuş İlkokulu, Mevlana İlk ve Ortaokulu, Kızılpınar İlkokulu, Cumhuriyet İlkokulu ve Anaokulu, Fevzi Paşa İlkokulu, Raif Dinçkök Ortaokulu, Nurullah Narin Ortaokulu, 125. Yıl Ortaokulu, Büyükşehir Belediyesi Mustafa Kemal Paşa Ortaokulu. Halit Narin Teknik ve Meslek Lisesi, Kızılpınar Belediyesi Çok Programlı Lisesi ve Veliköy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi.(Çerkezköy Bakış Gazetesi)


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ