Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

OSB’lere güvenlik geliyor

OSB’lere güvenlik geliyor
blank blank

Samsun Valisi Kaymak başkanlığında gerçekleştirilen Bafra, Merkez ve Gıda Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti toplantılarında sanayi bölgelerinde ihtiyaç duyulan yerlere güvenlik görevlisi ve bekçi görevlendirilmesine karar verildi.

 

Samsun Valisi Osman Kaymak, başkanlığında gerçekleştirilen Bafra Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti toplantısında; müteşebbis heyete seçilen üyelerin tanıtılması, üçüncü üç aylık denetim kurulu raporunun onaya sunulması, kısmi bedelli arsa tahsisleri mahsuplaşma işlemi için müteşebbis heyet kararlarının alınması, Sera OSB Müteşebbis heyet başkan vekili seçimi, Özel Mülkiyete ait taşınmazların kamulaştırılması ve gündemdeki diğer konular görüşüldü.

Merkez Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti toplantısında ise, Samsun-Merkez OSB Elektirik Arıza-Bakım-onarımı işi, Samsun-Merkez OSB Elektirik Danışmanlık hizmetleri, Samsun-Merkez OSB Özel güvenlik hizmeti alım işi, 2018 yılı tahmini bütçe çalışmaları hakkında bilgi verilmesi ve gündemdeki diğer konular görüşüldü. Gıda Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti toplantısında da;  Organizeye çit yapılması, Adeka ilaç San. ve Tic. A.Ş. yol inşaatı, sanayicilerin sabah ve gece nöbeti için nizamiye bekçi talebi, Organizede yapılan temizlik hakkında bilgi verilmesi, 2017 Eylül ayına ait Denetim Kurulu Raporunun görüşülmesi ve gündemdeki diğer konular görüşüldü.(hedefhalk)


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ