Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Otomobil Bankaya Girdi: banka güvenlik görevlisi yaralandı

Otomobil Bankaya Girdi: banka güvenlik görevlisi yaralandı

Otomobil bankaya girdi: 2 yaralı Adana’da otoparkçı park etmek için aldığı otomobil ile geri geri gelirken fren yerine gaza basınca bir bankaya girdi Bankanın güvenlik görevlisi ve sürücü yaralanırken banka çalışanları şok oldu Olay yerine gelen otomobil sahibi Murat Tanoğlu, gülerek…

Adana’da otoparkçı park etmek için aldığı otomobil ile geri geri gelirken fren yerine gaza basınca bir bankaya girdi
Bankanın güvenlik görevlisi ve sürücü yaralanırken banka çalışanları şok oldu.
Olay yerine gelen otomobil sahibi Murat Tanoğlu, gülerek kendisinin avukatın yanına, aracının da bankaya havale yapmaya gittiğini söyledi
Bu arada bankanın içinde “Burası sizin yeriniz” yazması ise dikkat çekti

Adana’da otoparkçı park etmek için aldığı otomobil ile geri geri gelirken fren yerine gaza basınca bir bankaya girdi, olayda 2 kişi yaralandı.
Edinilen bilgiye göre olay, Seyhan ilçesine bağlı Tepabağ Mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre, Murat Tanoğlu otomobili ile avukatının bulunduğu iş merkezinin önüne geldi. Tanoğlu otomobili otoparkçı Özkan Çullu’ya bırakıp avukatının yanına gitti. Çullu, otomobili alıp park etmek istedi. Bu arada bir otomobil daha gelince Çullu geri geri gitmek istedi. Ancak geri giderken fren yerine birden gaza basında bankanın içine girdi. Olayda, banka önünde duran özel güvenlik elamanı ve sürücü Çullu yaralanırken banka şubesinde maddi hasar meydana geldi. Banka çalışanları ise işe başlarken yaşadıkları bu olaydan dolayı büyük şaşkınlık yaşadı. Korkan bazı banka çalışanları kendilerini dışarı attı. Yaralanan Çullu ve özel güvenlik görevlisi hastanelere kaldırıldı.

“Burası sizin yeriniz”

Bu arada olay yerine polis ekipleri çağrıldı. Otomobil ise banka içinde kaldı. Otomobilin girdiği bankanın duvarında ise “Burası sizin yeriniz” yazması dikkat çekti. Otomobilin bankaya girmesi sonucu masa, sandalye, klima ve giriş kapısı kırılırken, duvarlarda çatlaklar oluştu. Görevliler zarar tespit çalışması başlattı.

“Ben avukata gittim otomobil bankaya havale yapmaya girmiş”
Bu arada otomobil sahibi Murat Tanoğlu’na ise otomobilinin bankaya girdiği haber verilince hemen olay yerine geldi. Otomobilini banka içinde görünce şaşıran Tanoğlu, “Ben avukatımın yanına geldim otomobili de park etmesi için otoparkçıya verdim. Ancak bir süre sonra otoparkçının otomobilim ile bankaya girdiği haberi geldi. Hemen olay yerine geldim olay gerçekmiş. Ben avukata gittim otomobilim bankaya havale yapmaya gitmiş. Burası Adana böyle olaylar oluyor, cana geleceğini mala gelsin” diye güldü.
Polis olayla ilgili soruşturma başlattı. Bankadan otomobilin çıkartma çalışması devam ediyor.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ