Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Otopark Alanına Özel Güvenlik Görevlisi Görevlendirildi Vatandaş Memnun

Otopark Alanına Özel Güvenlik Görevlisi Görevlendirildi Vatandaş Memnun

Geçtiğimiz yıllarda yıkılan ve alanı ücretsiz otopark olarak kullanılan Gazi Ortaokulu’nun alanının zemini geçtiğimiz hafta Gölcük Belediyesi ekipleri tarafından onarılmıştı. Ücretsiz olarak hizmet verecek otoparka özel güvenlik görevlisi görevlendirildi.

 

130 araç kapasiteli

blank

blank

Gazi Ortaokulu’nun yıkılması ile geride kalan alan Gölcüklü vatandaşlar tarafından ücretsiz otopark olarak kullanılıyor. Düzensizliği ve zemininin bozuk olmasından dolayı araş sahiplerinin büyük sıkıntı yaşadığı alan geçtiğimiz hafta Gölcük Belediyesi’ne bağlı ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışma neticesinde büyük oranda düzeltildi. Araçların daha rahat giriş çıkış yapabilmeleri amacıyla giriş çıkışı ayrı olarak ayarlanan ve araç park yerleri tek tek ayarlanan ücretsiz otoparka Gölcük Belediyesi tarafından güvenlik görevlisi görevlendirildi. 130 araç kapasiteli olarak hazırlanan Gazi Otoparkında görevlendirilen özel güvenlik görevlisi diğer sürücüleri engelleyecek araç parklarını önlemek ve otoparkın düzeni amacıyla görevlendirildiği belirtildi.

Araç sahipleri otoparkın yeni halini oldukça beğendi

İlçemizde yaşanan trafik ve otopark sıkıntısına büyük ölçüde kolaylık sağlayan Gazi Otopark’ının yenilenen halini  gören araç sahipleri duygularını şu sözlerle ifade ettiler. Araç sahipleri, “ Gazi Otoparkının ücretsiz olması nedeniyle oldukça tercih ediliyor. Fakat zemininin bozuk olması nedeniyle otoparka giriş çıkışlarımızda ve araçlarımız park edeceğimiz zaman büyük sıkıntılar yaşıyorduk. Neyse ki bu sıkıntımız ortadan kalktı. Gazi otoparkının yenilenen halini çok beğendik. Özellikle özel güvenlik görevlisinin görevlendirilmesi çok iyi düşünülmüş. Umarız gazi otoparkı ücretsi olarak hizmet vermeye devam eder” dediler.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.