Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı özel güvenlik sınav sonuçları ile ilgili açıklama yayınladı

Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı özel güvenlik sınav sonuçları ile ilgili açıklama yayınladı

Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı 87. Temel Eğitim ve 63.Yenileme Eğitimi Sınav Sonuçları ile ilgili bir açıklama yayınladı.

Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı geçen hafta gerçekleştirilen 87. Temel Eğitim ve 63. Yenileme Eğitimi sınavları ile ilgili yayınladığı açıklamada, covid-19 nedeniyle hastalığa yakalanan ya da temas nedeniyle karantina da bulunup, yenileme eğitimi uygulamalı atış sınavına giremeyen özel güvenlik görevlileri ve sınavda maddi hata bulunan sorular ile ilgili aldığı kararları duyurdu.

Başkanlıktan yapılan açıklama şöyle;

21/06/2020 TARİHİNDE YAPILAN ÖZEL GÜVENLİK 87. TEMEL EĞİTİM VE 63. YENİLEME EĞİTİMİ SINAVI SONUCU 10/07/2020 TARİHİNDE AÇIKLANMIŞ OLUP, COVİD-19 TESTLERİ POZİTİF ÇIKAN VEYA TEMASLI OLDUKLARI GEREKÇESİYLE KARANTİNA ALTINDA BULUNUP YENİLEME UYGULAMALI ATIŞ SINAVINA KATILAMAYAN ADAYLARIN SINAV SONUÇLARI İLAN EDİLMEMİŞTİR.

23/06/2020 TARİHİNDE BAŞKANLIĞIMIZ WEB ADRESİNDE YAYIMLANAN A KİTAPÇIĞI 9’UNCU VE B KİTAPÇIĞI 18’İNCİ SORULARINA AİT CEVAP ANAHTARINDA MADDİ HATA OLDUĞU TESPİT EDİLMİŞ OLUP, SORULARA AİT DOĞRU CEVAP ŞIKKI (B) OLARAK DEĞERLENDİRİLMİŞTİR.

AYRICA, YAZILI SINAV SORULARINA İTİRAZLAR 24-26/06/2020 TARİHİNDEN TAMAMLANMIŞ OLUP, 13-15/07/2020 TARİHLERİ ARASINDA SADECE YAZILI SINAV SONUCUNA İTİRAZLAR DEĞERLENDİRMEYE ALINACAKTIR.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ