Milanoo WW
Aliexpress WW
Özel Güvenlik Sitesi

Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı Poligon Açma Şartlarını Yayınladı

Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı Poligon Açma Şartlarını Yayınladı

EGM Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı bugün internet sitesinde Atış Alanı ve Poligon açılması ile ilgili şartları yayınladı.

 

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı Gerçek ve Tüzel Kişilerin Trap-Skeet Atış Alanı, Tabanca ve Tüfek Atış Poligonu ve Tamir Yeri  Açması hususunda yerine getirilmesi gerekli şartlar ile ilgili yasal mevzuatı kapsayan duyuru yayımladı.

Bilindiği gibi Özel güvenlik sektörünün işlemlerinin yanında, Atış alanları ve Poligonlarla ilgili iş ve işlemlerin takibini yapmakla görevlendirilen emniyet birimi Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı, Başkanlık bu konuda ki çalışmalarını sürdürüyor, bu amaçla internet sitesinde atış alanı ve poligon açacaklara rehberlik etmesi amacıyla 6136 sayılı Ateşli Silahlar ve Bıçaklar Hakkında ki Kanuna dayalı çıkarılan yönetmelik hükümleri gereğince yapılacak işlemleri açıkladı.

Gerçek ve Tüzel Kişilerin Trap-Skeet Atış Alanı, Tabanca ve Tüfek Atış Poligonu ve Tamir Yeri  Açması hususunda yerine getirilmesi gerekli şartlara BURADAN ulaşabilirsiniz.

Tutuklanan özel güvenlik görevlisinin kimliği iptal edilecek

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ