Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Özel Güvenlik Görevlileri Kavga Nedeniyle Mahkemelik Oldu

Özel Güvenlik Görevlileri Kavga Nedeniyle Mahkemelik Oldu
blank blank

Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi Merkez Ünitede 25 Aralık gecesi güvenlik görevlileri vardiya değişiminde birbirine girdi. Kavga diğer özel güvenlik görevlilerinin araya girmesi ile zorlukla önlenirken, taraflar mahkemelik oldu.

 

Kamu kurumunun güvenliğini sağlaması için bulundukları mekanda gece yarısı yumruklaşan güvenlik elemanlarının kavgası karakolda bitti. İzzet Baysal Devlet Hastanesi Merkez Ünitesinde meydana gelen olay özel güvenlik görevlileri Aydın A. İle Orhan Ö. arasında geçti. 25 Aralık gecesi vardiya değişimi sırasında Aydın A.’ya küfür ederek nizamiyeye sokup darp eden Orhan Ö.’nün yumrukları nedeniyle Aydın A.’nın dişi kırıldı.

Kavga seslerini duyan diğer özel güvenlik görevlilerinin araya girmesi ile Aydın A. ile Orhan Ö. yatıştırılırken, Aydın A.’yı darp eden Orhan Ö.
olay yerinden kaçtı. Darp sonucu rapor alan Aydın A. Bahçelievler İzzet Baysal Polis Merkezi Amirliğine giderek Orhan Ö.’den şikayetçi oldu.

Aydın A. ile Orhan Ö. arasında daha önce husumet olduğu, Orhan Ö.’nün Aydın A.’nın üzerine araba sürdüğü, Aydın A.’nın vardiyasında Orhan Ö.’yü istemediği için Aydın A.’dan intikam almaya çalıştığı da iddia edildi.
Öte yandan konuyla ilgili edindiğimiz bilgilere göre Orhan Ö.’nün daha önce de Köroğlu Ünitesinde görev yaptığı bir olay sonucu görev yerinin oradan merkez üniteye alındığı iddia edildi. Aydın A.’nın kişiyle ilgili hastane yöneticileri ve İl Sağlık Müdürlüğü’ne şikayetlerde bulunduğu, ancak Orhan Ö. hakkında hiçbir işlem yapılmadığı da gelen bilgiler arasında.(bolugundem)


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ