Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Özel güvenlik görevlileri müdahale ederek küçük kızları raydan aldı

Özel güvenlik görevlileri müdahale ederek küçük kızları raydan aldı

Bayrampaşa’da bir baba üç küçük kızını raylara bıraktı. Metro gelmeden özel  güvenlik görevlileri müdahale ederek küçük kızları raydan aldı. Babaya idari para ceza kesilirken, kızlar Çocuk Esirgeme Kurumu’na gönderildi.

 

blank

blank

Bayrampaşa Kocatepe Metro İstasyonunda meydana gelen akıl almaz olayda; 3 küçük kızıyla istasyona gelen bir kişi, çocuklarını raylara bıraktı. Baba, kimsenin çocukların yanına yaklaşmasına izin vermedi.

İstasyondaki görevliler metro gelmeden enerjiyi kesti. Metro güvenlik görevlileri müdahale ederek çocukları raydan aldı. Olay yerine gelen polis ekipleri de bu kişiyi gözaltına aldı.

Özel güvenlik görevlileri müdahale ederek küçük kızları raydan aldı01

Gözaltına alınan kişi, 3 çocuğu ile birlikte polis aracına bindirileceği sırada, “Beni gelin götürün, konuşturun” dedi. Gözaltına alınan kişi emniyet müdürlüğüne götürülürken çocukların da koruma altına alındığı öğrenildi.

3 küçük kızını metro raylarına bırakan babaya ‘tren hattındaki trafiği tehlikeye düşürmekten’ 235 lira idari para cezası kesildi. Olayın ardından Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü yetkililerine teslim edilen çocuklar, buradaki işlemlerinin ardından Çocuk Esirgeme Kurumuna gönderildi.

Özel güvenlik görevlileri müdahale ederek küçük kızları raydan aldı02

Gözaltına alının baba ilk ifadesinde, metro yakınındaki bir inşaatta çalışırken işten çıkarıldığını ve parasını alamadığı için eylem yaptığını söylemişti.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.