Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Özel Güvenlik Görevlilerinden Afrin’e Destek Konvoyu

Özel Güvenlik Görevlilerinden Afrin’e Destek Konvoyu

Gaziantep’te çalışan özel güvenlik görevlileri Zeytin Dalı Harekatı’na destek vermek amacıyla konvoyla Suriye sınırına hareket etti.

 

blank

blank

Gaziantep’te çalışan güvenlik görevlileri Zeytin Dalı Harekatı’na destek vermek amacıyla konvoyla Suriye sınırına hareket etti.
Doktor Ersin Araştırma ve Uygulama Hastanesi özel güvenlik görevlileri Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin bölgesine yönelik yaptığı Zeytin Dalı Harekatı’na dikkat çekmek ve orada mücadele eden Mehmetçiğe destek vermek amacıyla yaklaşık 25 araçlık konvoy ile Kilis Öncüpınar Sınır kapısına hareket etti.

Hastane bahçesinden bayraklar ve korna sesleri ile hareket eden konvoy, Öncüpınar’a ulaştığı zaman sınır kapısında kesecekleri iki adet kuzuyu Mehmetçiğe teslim edecekleri öğrenildi.

Konuya ilişkin açıklama yapan Hastane Güvenlik Şefi Servet Topal, Afrin’de kahramanca savaşan Mehmetçiğe destek olmak için oraya gittiklerini söyledi. Topal, “Bugün Afrin operasyonunda mücadele eden askerlerimize moral ve motivasyon açısından destek çıkmak amacıyla toplandık. Yaklaşık 25 araçla Öncüpınar kapısına gideceğiz.

Burada hastane güvenlik görevlilerimiz başta olmak üzere hastanemize bağlı ek binalar ve tüm hastane çalışanları adına gidiyoruz” diye konuştu.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ