Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Özel Güvenlik Görevlisinden Resim Sergisi

Özel Güvenlik Görevlisinden Resim Sergisi

Karesi Belediyesi güvenlik personeli Elif İşçi, Balıkesir Avlu’da ikinci karakalem ve yağlı boya sergisi açtı. Sergiyi inceleyen Başkan Yücel Yılmaz, personelini takdir etti.

 

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Avlu Balıkesir’de karakalem ve yağlı boya sergisi açan Özel Güvenlik Görevlisi Elif İşçi’nin 12 eserini inceledi. Karesi Belediyesi’nde özel güvenlik personeli olarak çalışan Elif İşçi, yaklaşık 6 ayda yaptığı 12 eseri Avlu Balıkesir’de görücüye açtı.

İlkokul beşinci sınıftan itibaren resimle uğraştığını belirten İşçi, 2007 yılında profesyonel olarak yağlı boya ve karakalem ile tablolar yapmaya başladığını söyledi. Başkan Yılmaz, Karesi’de sanatı canlandırmak, sanatçıya destek olmak adına ellerinden geleni yaptıklarını söyledi.

Başkan Yılmaz, “Belediyemizde güvenlik görevlisi olarak çalışan bir arkadaşımızın sanata eğilmesi ve ciddi derecede güzel işler çıkarması bizleri memnun etti. Karesi personellerimizin hepsi çok kıymetli ve çok değerli. Bu şehre kattıkları her hizmette payları büyük, hepsinden Allah razı olsun. Elif’e hem işte hem de sanat hayatında başarılar dilerim” dedi.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ