Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Özel güvenlik iftar da buluşuyor

Özel güvenlik iftar da buluşuyor

Güvenlik İş Sendikası GAZİANTEP İl bakanlığı tarafından düzenlenecek olan organizasyonla GAZİANTEP’deçalışan özel güvenlik görevlilerine yönelik iftar programı tertiplenecek.

Güvenlik İş Sendikası GAZİANTEP İl başkanı Mehmet Dinç tarafından 16 Haziran Cuma günü GAZİANTEP kale altında ciğerci yener usta da iftar yemeğinde GAZİANTEP de görev yapan güvenlikçiler, İşçi temsilcileri ile bir araya gelecekler.

Güvenlik İş Sendikası GAZİANTEP İl başkanı Mehmet Dinç tarafından yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi: “11 Ayın sultanı mübarek Ramazan ayında, birlik ve beraberlik mesajı vermek üzere üyelerimiz özel güvenlik görevlileriyle iftarda buluşacağız. İşçi temsilcileri ile özel güvenlik görevlilerinin aynı sofrada bir araya gelmesi bizler açısından önemlidir. Biz birlikte güçlüyüz anlayışıyla tüm özel güvenlik görevlilerinin sesi olmak ve iş hayatında karşılaştıkları sorunların çözümü için birlikte mücadele edeceğiz ve ediyoruz.

16 Haziran Cuma günü GAZİANTEP de kale altında ciğerci yener ustada düzenlenecek iftar yemeğinde tüm arkadaşları aramızda görmekten onur duyarız.” Dedi.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ