Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Özel Güvenlik Kimlik Kartlarının Değişim Süresi Yeniden Uzatıldı

Özel Güvenlik Kimlik Kartlarının Değişim Süresi Yeniden Uzatıldı

Özel Güvenlik Kimlik Kartlarının değişim süresinin yeniden uzatıldığı ile ilgili duyuru Özel Güvenlik Daire Başkanlığı tarafından bugün yapıldı.

blank

blank

Özel Güvenlik Daire Başkanlığı tarafından yapılan duyuru da “Özel güvenlik görevlilerinin kullanmakta oldukları eski kimlik kartlarının 31.12.2017 olarak belirlenen değişim tarihi, eski kimlik kartı değişim işlemlerinde mağduriyet yaşanmaması amacıyla  01.07.2018’e kadar uzatılmıştır.” denildi.

yeni özel güvenlik kimlik kartı

Özel Güvenlik Kimlik Kartı değişim süresi 25 Şubat 2017 tarihinde randevu işlemlerinde ki yoğunluk nedeniyle son gün olan 30.06.2017 tarihi yerine  31.12.2017’ye kadar uzatılmıştı.”

yeni özel güvenlik kimlik kartı arka yüz

Böylelikle, Özel Güvenlik Kimlik Kartı değişim süresi son gün olan 31.12.2017 yerine, 01 Temmuz 2018 tarihine kadar uzatıldı. Eski Özel Güvenlik Kimlik Kartlarının yeni Özel Güvenlik Kimlik Kartları ile değişimi Özel Güvenlik Daire Başkanlığınca ikinci kez uzatılmış oldu.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Avatar özer dedi ki:

  emniyetin sitesinde böyle bi duyuru yok bu gerçek mi ?

  1. Avatar admin dedi ki:

   Hangi siteye baktınız bilemiyorum ama bu tür özel güvenlik ile ilgili genel karar ve uygulamalar il emniyet özel güvenlik şubelerde değil genel müdürlük daire başkanlığı sitesinde yayınlanır.
   buradan ilgili bağlantıya ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ