Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Özel Güvenlik personelleri İftarda buluşuyor

Özel Güvenlik personelleri İftarda buluşuyor

Güvenlik İş Sendikası İl Temsilciliği tarafından düzenlenecek olan organizasyonla Şanlıurfa’da çalışan özel güvenlik görevlilerine yönelik iftar programı tertiplenecek.

 

Güvenlik İş Sendikası Şanlıurfa İl Temsilcisi Halil Pişkin tarafından 11 Haziran Pazar günü Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi arkasında bulunan Han Cafe’de düzenlenecek iftar yemeğinde Şanlıurfa’da görev yapan güvenlikçiler, İşçi temsilcileri ile bir araya gelecekler.

Güvenlik İş Sendikası Şanlıurfa İl Temsilcisi Halil Pişkin tarafından yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi: “11 Ayın sultanı mübarek Ramazan ayında, birlik ve beraberlik mesajı vermek üzere üyelerimiz özel güvenlik görevlileriyle iftarda buluşacağız. İşçi temsilcileri ile özel güvenlik görevlilerinin aynı sofrada bir araya gelmesi bizler açısından önemlidir. Biz birlikte güçlüyüz anlayışıyla tüm özel güvenlik görevlilerinin sesi olmak ve iş hayatında karşılaştıkları sorunların çözümü için birlikte mücadele edeceğiz ve ediyoruz.

11 Haziran Pazar günü Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi arkasında bulunan Han Cafe’de düzenlenecek iftar yemeğinde tüm arkadaşları aramızda görmekten onur duyarız.” dedi.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ