Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Özel Güvenlik Şirketinden Lisanslı Sporculara Destek

Özel Güvenlik Şirketinden Lisanslı Sporculara Destek

Jan-em Özel Güvenlik ile ASKF arasında imzalanan protokol sonrası lisanslı sporculara özel sınıf açıldı.

 Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ile Jan-em Güvenlik tarafından gerçekleştirilen işbirliği kapsamında lisanslı amatör sporcuların özel güvenlik eğitimine başlanıldı. Kursiyerlerin ilk ders gününde ASKF Başkanı Yaşar Zımba ve Jan-Em Genel Müdürü Mehmet Demir ile AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, işadamları ve kulüp yöneticileri  eğitime katılanlarla bir araya geldi.

İLK DERS BAŞLADI
Sakarya’nın öncü şirketlerinde Jan-Em Özel Güvenlik firmasıyla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu arasında imzalanan protokol kapsamında kulüplerde oynayan lisanslı sporculara ücretsiz Özel Güvenlik eğitimi verilmesi kararlaştırılırken, kursiyerler bugün ilk derslerine katıldı. Programa katılan kursiyerleri ilk gününde ASKF Başkanı Yaşar Zımba ve Yönetim Kurulu Üyelerinin yanı sıra AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce’de yanlarında bulundu.

Özel Güvenlik Şirketinden Lisanslı Sporculara Destek01

YÜCE: “TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Eğitim verilen sınıfa girerek kursiyerlerle görüşen Yaşar Zımba, amatör spor kulüplerine verdikleri destek sebebiyle Jan-Em Genel Müdürü Mehmet Demir’e teşekkür ederken Ekrem Yüce ise kursiyer sporculara aldıkları eğitimin çok önemli olduğunu belirterek, “İnşallah 31 Mart’tan sonra bizlerde sizlerle birlikte bu şehirde görev yapacağız. Bu görevde sizlere karşı bizde üzerimize düşeni yapacağız. Bu köklü firmanın verdiği eğitim çok önemli çünkü artık her yerde Özel Güvenlik Görevlileri çalışıyor. Sizlere bu desteği sağlayan çok değerli Mehmet Demir ve tüm Jan-Em çalışanlarına bende teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

HEP DESTEK TAM DESTEK
Jan-em Özel Güvenlik Genel Müdürü Mehmet Demir “Gönülden mücadele eden yönetici, antrenör ve sporcularımızın her zaman yanında olmaya gayret ediyoruz. Jan-em ailesi olarak sporcuların güvenliğini sağlamaktan öte bir adım atalım istedik. Gönülden mücadele eden camianın evlatlarının mesleki anlamda kendilerini güvende hissetmelerine katkı vermek bizleri mutlu ediyor. Her zaman sporun ve sporcunun yanında olmaya çalışacağız” dedi

ASKF ile Jan-em arasında ki protokol gereği kulüplerin yönlendireceği lisanslı sporculara ücretsiz Özel Güvenlik eğitimi verilecek.

 

 


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.