Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

OzelGuvenlik.Net’ten bir yenilik daha!

Ulusal, Yerel ve Dünyadan Özel Güvenlik Haberlerini bir araya getirerek siz değerli Özel Güvenlik çalışanlarına ulaştırmak için olağanüstü gayret sarfeden www.ozelguvenlik.net web sitemize yeni bir özellik eklemiş bulunuyoruz.blank

Haber yelpazemizi genişletmek ve özel güvenlik sektöründe meydana gelen gelişmelerden tüm yurtta ki özel güvenlik personelini bilgilendirebilmek amacıyla “HABER GÖNDER” uygulamamızı hayata geçirdik.

Sitemiz her zaman olduğu gibi gayretlerine devam ederek  güvenlik sektörünü ve çalışanlarını, ulusal, yerel ve dünyadan özel güvenlik haberleri ile buluşturacaktır.

HABER GÖNDER” uygulamasının etkili kullanımıyla özel güvenlik görevlilerinin sektörde yaşanan olumlu yada olumsuz, herkese örnek teşkil edecek olaylardan bilgi sahibi olması gerekliliği düşünülmüştür. Ulusal ve Yerel basın haber değeri olmadığını düşündüğü olayları yayımlamamaktadır.

www.ozelguvenlik.net web sitemizde ise dileyen özel güvenlik çalışanları, tüm sektörle paylaşmak isteyeceği ve sektör için haber değeri olduğunu düşündüğü, bölgesinde, çalıştığı projede yaşanan gelişmeler ile ilgili içerikleri bize gönderebilecektir. Sitemize gönderilen içerikler yöneticilerimizin onayının ardından yayına konulacaktır. Gönderilen haber içeriklerinden aşağıda sayılan içerikleri barındıran haberler yayıma alınmayacaktır.

Bu içerikler;

  • Kişilik haklarına zarar veren,
  • Yetişkin içerik barındıran,
  • Reklam amacı taşıyan,
  • Özel güvenlik çalışanlarını ilgilendirmeyen,
  • Asıl ve gerçek amacının özel güvenlik çalışanlarının haklarını savunmak ve sorunlarına çözüm üretmek olan özel güvenlik sendikalarının iç çekişmeleri ile sendikalar arası çekişme, tartışma ve suçlamaları barındıran içerikler,

(Web sitemiz STK’ları desteklemekte ve özel güvenlik çalışanlarının haklarının savunulması adına yaptıkları çalışmalar ile Ulusal ve Yerel basına yansıyan haberleri “SENDİKA HABER” bölümünde yayımlamaktadır. Web de birçok özel güvenlik haber sitesi mevcut olmakla birlikte bazıları bir sendika yada kuruluşun haber ajansı gibi yayın yapmakta ve yayınları karşılıklı suçlamalar ile süregelmektedir. Bunun özel güvenlik çalışanlarına faydadan çok zarar verdiği kanaatindeyiz.

https://www.ozelguvenlik.net web sitemizin herhangi bir sendika ve/veya kuruluşla organik yada inorganik bağı bulunmamakla birlikte, sendikaları özel güvenlik çalışanları için yaptıkları hizmete göre değerlendirmektedir.

Yukarıda bahsedilen iç çekişme ve özel güvenlik sendikaları arası çekişmeler ile ilgili haberleri yayınlamamız konusunda sosyal medya vb. mecralardan talep bulunmasına rağmen her sendika ve kuruluşa eşit mesafede olan www.ozelguvenlik.net  çizgisinden ayrılmayacaktır. Bu anlamda özel güvenlik çalışanları için yaptıkları başarılı çalışmalar ile hizmetleri gibi içerikleri yayımlamaktan memnuniyet duyarız.)

Günlük tekil ziyaretçi ortalaması bine ulaşan aylık tekil ziyaretçi sayısı 40000’i geçen www.ozelguvenlik.net web sitemize gösterdiğiniz ilgi ve teveccüh den dolayı teşekkür eder, tüm özel güvenlik çalışanlarına kazasız, belasız, hayırlı görevler dileriz.

HABER GÖNDER bölümümüz için aşağıdaki banneri tıklayabilirsiniz.

 

Haber Gönder


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.