Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Sabancı Holding’in patronu Güler Sabancı’nın evinde çalışan Güvenlik Görevlisi intihar etti

Sabancı Holding’in patronu Güler Sabancı’nın evinde çalışan Güvenlik Görevlisi intihar etti
blank blank

Sabancı Holding’in patronu Güler Sabancı’nın evinde çalışan Güvenlik Görevlisi intihar etti.

 

Sarıyer Büyükdere bu sabah saat 02.30 sıralarında üzücü bir intihar olayına sahne oldu. Sabancı Holding’in patronu Güler Sabancı’nın Büyükdere’deki malikanesinde özel güvenlik görevlisi olarak çalışan Mehmet Onur Kadıoğlu görev yaptığı sırada bilinmeyen bir nedenle intihar etti.  Trabzon Tonya ilçesi Ortamahalle’den olduğu öğrenilen Onur Kadıoğlu, yaklaşık 7 aydan beri Sabancı Holding’de özel güvenlik görevlisi olarak çalışıyordu.

Sabancı Holding'in patronu Güler Sabancı'nın evinde çalışan Güvenlik Görevlisi intihar etti01

 

GÜLER SABANCI’NIN EVİNİ KORUYORDU

Büyükdere’de Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı’nın konutunda özel güvenlik görevlisi olan Mehmet Onur Kadıoğlu, gece saat 02.30 sularında konutun bahçesinde başına sıktığı kurşunla yaşama veda etti. 30 yaşındaki Kadıoğlu’nun olay yerinde yaşamını yitirdiği öğrenildi. Adli Tıp Kurumu’na kaldırılan Kadıoğlu’nun cesedi otopsi sonrası Büyükdere’deki  Tonyalılar Derneği’ne getirildi.

Sabancı Holding'in patronu Güler Sabancı'nın evinde çalışan Güvenlik Görevlisi intihar etti02

DERNEKTE HELALLİK İSTENDİ

Bir evin tek oğlu olduğu öğrenilen Kadıoğlu’nun naaşı dernek önünde toplanan yaklaşık 500 kişiden helallik aldı. Cenaze daha sonra toprağa verilmek üzere memleketi Trabzon Tonya’ya gönderildi. Sarıyer Belediyesi de cenaze yakınlarına otobüs tahsis ederek Trabzon’a gönderdi. Merhum Kadıoğlu, sosyal medyadaki hesabında, ölümünden birkaç saat önce yaptığı paylaşımda, “Yine görüşeceğiz insancıklar… Tekrar görüşeceğiz.” şeklinde ifade kullandı. Büyükdere’de yaşayan Merhum Kadıoğlu’nun bekar olduğu, mahalledeki herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olduğu öğrenildi.

Öte yandan yaşanan acı olay nedeniyle Sabancı ailesinin de derin bir üzüntü yaşadığı öğrenildi.(sariyergazetesi)


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ