Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Sakarya’daki 180 okula özel güvenlik görevlisi alınacak

Sakarya’daki 180 okula özel güvenlik görevlisi alınacak

Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Milli Eğitim ve İçişleri Bakanlıkları arasında imzalanan protokol kapsamında Sakarya’daki 180 okula özel güvenlik görevlisi alınacağını açıkladı. Arifiye 1. OSB ziyareti sırasında açıklamalarda…

 

Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Milli Eğitim ve İçişleri Bakanlıkları arasında imzalanan protokol kapsamında Sakarya’daki 180 okula özel güvenlik görevlisi alınacağını açıkladı.

Arifiye 1. OSB ziyareti sırasında açıklamalarda bulunan Vali Balkanlıoğlu, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı resmi okulların temizliği konusunda 500 kişi görevlendirildiğini ve bu kişilerin 2 Ekim tarihi itibariyle işe başladığını açıkladı.

Balkanlıoğlu, okullarda güvenliğin sağlanması ve öğrencilerin madde kullanımı ile zararlı alışkınlıklara karşı korunmasına yönelik olarak da 16 ilçe merkezindeki 180 okulda Özel Güvenlik Görevlileri alınacağını kaydetti. Balkanlıoğlu,  okullarda güvenlik görevlisi olmak isteyenlerin İŞKUR’a başvurmaları gerektiğini belirtti.

180 okula alınacak güvenlik görevlilerinin 1 Kasım’da göreve başlayacağı öğrenildi.(aksamhaberleri)


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ