Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Securitas 2500 Güvenlik Personeli Alacağını Açıkladı

Securitas 2500 Güvenlik Personeli Alacağını Açıkladı

Securitas, 2 bin 500 güvenlik elemanı alacağını duyurdu.

 Securitas, ağırlık Marmara Bölgesi olmak üzere 2 bin 500 güvenlik elemanı alınacağını açıkladı.

Konuya ile ilgili açıklamalarda bulunan Securitas İnsan Kaynakları Koordinatörü Ebru Gültekin konu ile ilgili değerlendirmesinde;”Securitas, tüm çalışanlarının kişisel gelişimlerine olanak sağlayan, sürekli öğrenen ve öğreten bir organizasyondur. Bu nedenle çalışanlarımızın gelişimi için verdiğimiz eğitimler bizim için büyük önem taşıyor.

Her bir çalışana ortalama 100 saat sınıf eğitimi, yine ortalama 700 dakikalık uzaktan eğitim veriyoruz. Tüm idari ve saha çalışanlarımızın bir araya gelebilmesi amacı ile hayata geçirdiğimiz Securitas Çalışan Portal’ı üzerinden online eğitimlerimizi saha ve idari kadrodaki çalışanlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda tamamen içeriden beslenen içeriklerle tasarlıyoruz.

Çalışanlarımızın mesleki açıdan kendilerini geliştirmelerinin yanı sıra kişisel gelişimlerine yönelik olarak da her yıl gerçekleştirdiğimiz buluşmalar mevcut. Ayrıca gelecek nesil şube staj programı, bağlılık ve tutundurma faaliyetleri, Securitas Çalışanları Vakfı, şikayet yönetimi, çalışan anketi ve çeşitli ödüller de IK politikamız dahilinde.”ifadelerine yer verdi.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.