Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Securitas Çalışanları Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Kuruldu

Securitas Çalışanları Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Kuruldu

Güvenlik sektöründe çalışanlar için faaliyet gösterecek Securitas Çalışanları Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı kuruldu.

 

blank

blank

Güvenlik sektöründe çalışanlar için faaliyet gösterecek Securitas Çalışanları Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı kuruldu.

Securitas’den yapılan yazılı açıklamaya göre, güvenlik sektöründe bir ilk olarak nitelendirilen Securitas Çalışanları Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı faaliyete başladı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Securitas Vakfı Başkanı Zihni Çelik, 13 bin çalışanları olduğunu belirterek, bu büyük ailenin yarattığı sinerjiyi çalışanların birbiriyle yardımlaşabilecekleri bir platforma taşımaya karar verdiklerini aktardı.
Securitas Güvenlik
Vakfın ilk kuruluş sermayesini Securitas şirketi ve gönüllülerinin verdiğini bildiren Çelik, şunları kaydetti:

“Devamında gönüllülük esasına dayanan sembolik üye katkıları ve farklı projelerle gelir kaynakları yaratmayı hedefliyoruz. Hedefimiz vakfımızın gelirlerini arttırarak olabildiğince fazla kişiye yardımda bulunmak. Vakfın kısa, orta ve uzun vadeli planlarının hazır ve hızla büyümeyi hedefliyoruz.

Amacımız bu planlarımızı hayata geçirerek olabildiğince çalışanımıza yardım etmek. Özellikle çalışanlarımızın kendilerini geliştirmeleri için ihtiyaç duydukları eğitimlerine destek vermeye ve engelli çocukları olan çalışanlarımıza yardım etmeye gayret ediyoruz. Bir gün tüm çalışanlarımızın vakfımıza üye olması en büyük hayal ve isteğimiz.”

Açıklamada yer alan bilgiye göre, Securitas Çalışanları Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı çalışanlarına har zaman yanlarında olduğunun mesajını vererek başta evlilik, ölüm ve doğum halleri olmak üzere sağlık, eğitim, kültürel, sportif ve sosyal konularda yardımlar yaparak çalışanlara destek olmayı amaçlıyor.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ