Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Serik’te Otel Yöneticileri ve Otel Güvenlik Müdürleri ile Güvenlik Toplantısı

Serik’te Otel Yöneticileri ve Otel Güvenlik Müdürleri ile Güvenlik Toplantısı
blank blank

Antalya’nın Serik ilçesinde otel yöneticileri güvenlik müdürleri ve kurum amirleri arasında güvenlik toplantısı düzenlendi.

Antalya’nın Serik ilçesinde otel yöneticileri ve kurum amirleri arasında güvenlik toplantısı düzenlendi.

Antalya turizminin önemli bölgeleri arasında yer alan Belek, Kadriye ve Boğazkent bölgesinde faaliyet gösteren otel yöneticileriyle bir araya gelen Serik Kaymakamı Haluk Şimşek, sezon öncesi güvenlik konusu başta olmak üzere otellerin talepleri ile ilgili Atlantis Otel’de toplantı düzenledi.

Antalya İl Emniyet Müdür Yardımcısı Metin Demir, Serik İlçe Emniyet Müdürü Ömer Zafer Karaaslan, Serik İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mehmet Ece, Belek Turizm Yatırımcıları Birliği (BETUYAB) yöneticileri ile otellerin genel müdürleri ve otel güvenlik müdürlerinin hazır bulunduğu toplantıda konuşan Kaymakam Şimşek, daha önce mahalle muhtarları ve sivil toplum kuruluşlarıyla yapılan güvenlik toplantılarının devamı olduğunu hatırlatarak, amaçlarını bölgede el birliği ile güvenliği sağlamak olduğunu ifade etti.

Yaşanan terör olaylarına karşı tedbirli olunması gerektiğini belirten Kaymakam Şimşek, özellikle turizm açısından gelen misafirlerin rahatı için duyarlı olunmasını, olası bir şüpheli araç veya kişilerin görülmesi halinde Kaymakamlık, Polis ve Jandarmaya direk bilgi verilmesini istedi. Kaymakam Şimşek, güvenlik konusundan ayrı otel yöneticilerinin taleplerini de dinledi.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ