Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Son dakika: Kamu da ki özel güvenlik tek tip kıyafet uygulaması başlıyor

Son dakika: Kamu da ki özel güvenlik tek tip kıyafet uygulaması başlıyor
blank blank

Kamu da ki özel güvenlik tek tip uygulaması ile ilgili yönerge İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından imzalanarak yürürlüğe girdi

Son dakika özel güvenlik haberi: Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan özel güvenlik görevlilerine ait üniformalara ilişkin yönerge İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından imzalanarak yürürlüğe girdi.

blank

Özel güvenlik tep tip kıyafet yönergesinin bayramdan sonra yayınlanacağı web sitemiz tarafından haber olarak sizlere duyurulmuştu.

https://www.ozelguvenlik.net/ozel-guvenlik-haber/manset/ozel-guvenlik-tek-tip-kiyafet-yonergesi-ne-zaman-yayinlanacak-iste-cevabi/

Konu ile ile ilgili Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı sosyal medya hesabından bir duyuru yayımladı.

blank

Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığının resmi web sitesinde yaptığı açıklama ise şöyle;

KAMU KURUM VE KURULUŞLARINDA ÇALIŞAN ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİLERİNE AİT ÜNİFORMALARA İLİŞKİN YÖNERGE, SAYIN BAKANIMIZ SÜLEYMAN SOYLU TARAFINDAN İMZALANARAK YÜRÜRLÜĞE GİRMİŞTİR.

KAMU KURUM VE KURULUŞLARINDA GÖREVLİ ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİLERİ 15 MAYIS 2020 İTİBARİYLE YENİ ÜNİFORMALARI KULLANABİLECEK; İSTEYENLER HALİHAZIRDAKİ ÜNİFORMALARLA 15 EYLÜL 2021 TARİHİNE KADAR GÖREV YAPABİLECEKLERDİR.TALEP ETMELERİ HALİNDE ÖZEL GÜVENLİK ŞİRKETLERİ/ÖZEL GÜVENLİK BİRİMLERİ, BAKANLIK/VALİLİKTEN ONAY ALIP ÜNİFORMA KATALOGLARINI YENİLEYEREK ÜNİFORMALARI KULLANABİLECEKLERDİR.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Avatar Hayrettin Aktaş dedi ki:

  Keşke biz özel güvenlik görevlilerine de kıyafet ile ilgili görüşlerimizi sorsalardı, mesela bir anket yapıp en çok beğenilen kıyafet seçilebilirdi.

 2. Avatar Fırat Ergazi dedi ki:

  Yeni üniformalar hayırlı olsun.

 3. Avatar Suna giderli dedi ki:

  Bayramdan sonra kıyafet yönergesinin yayınlanacağını haber yapmıştınız, aslına bakarsan inanmamıştım ama doğruymuş, teşekkürler ozelguvenlik.net inşallah yeni kıyafetlermiz hayırlı olur.

 4. Avatar Baki dedi ki:

  Özel güvenlik kıyafetleri hayırlı olsun, inşallah farkındalık ve fark yaratır.

BİR YORUM YAZ