Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Türkiye’nin Güvenlik Sektörü, ISAF Exclusive Fuar ve Konferansı’nda Buluşacak

Türkiye’nin Güvenlik Sektörü, ISAF Exclusive Fuar ve Konferansı’nda Buluşacak
blank blank

Marmara Fuarcılık, uzun yıllardır güvenlik sektöründe köklü bir yer edinmiş ve dünyanın bu alanda bilinen sayılı etkinliklerden biri haline gelmiş olan ISAF’ı bu kez oldukça farklı ve ayrıcalıklı bir organizasyon ile Ankara’da gerçekleştirecek.

 

TÜRKİYE’DE CONFEX’İN ÖNEMLİ UYGULAMALARINDAN BİRİ OLACAK

Konferans (Conference) ve Fuar (Exhibition) kelimelerinin kısaltılmasından oluşan CONFEX tabiri, son birkaç yıldır etkinlik takvimlerinde yerini almaya başladı. Konferans ve fuarların eşit seviyede tutularak hem bilginin paylaşıldığı, hem de ürünlerin yeterli seviyede sergilendiği CONFEX’lerin sayısı her yıl artmakta.

Bugüne kadar düzenlemiş olduğu tüm etkinlik ve organizasyonların projelendirme aşamasında sektör için en üst seviyede faydayı göz önünde bulundurmuş olan MarmaraFuarcılık, ISAF Exclusive’ in içeriğini de bu felsefe ışığında oluşturmuştur. ‘

‘ULAŞIM GÜVENLİĞİ”, ”YAPI-BİNA GÜVENLİĞİ” VE ”SİBER GÜVENLİK” KONULARI ELE ALINACAK

Güvenlik sektöründeki en güncel konuların sektörün tüm paydaşlarının deneyimleri ve bakış açıları ile ele alınacağı konferans, bu alanda tüm farklı başlıkları ilk kez bir araya getiren çok özel bir etkinlik olacak.

Fuar ile eş zamanlı olarak devam edecek olan konferansın ana başlıkları; Ulaşım Güvenliği, Yapı-Bina Güvenliği ve Siber Güvenlik olacak.

Bu başlıklar altında ise; İstasyon ve Duraklarda Güvenlik, Hareket Halindeki Araçlarda Güvenlik, Plaka Tanıma Sistemleri, Akıllı Şehirler, Yapı ve Binaların Projelendirme, İnşa/Uygulama ve Kullanım Aşamalarında Güvenlik, Siber Güvenliğe Dair Tehditler ile IoT (Internet of Things) ve etkileri tartışılacak.

SEKTÖR PANELLERİ, ÇÖZÜM GÖSTERİLERİ VE EN İYİ UYGULAMA ÖRNEKLERİ

Konferans ile eş zamanlı olarak düzenlenecek olan sektör panellerinde en güncel konular, sorunlar ve çözüm önerileri konuşulurken, çözüm gösterilerinde ürünler, ürün ve hizmetlerin başarılı uygulamaları ile kullanıcılar bir araya gelerek birebir iletişim kurma şansı yakalayacak.

KAMU KURUM VE KURULUŞLARINDAN ISAF EXCLUSİVE‘E TAM DESTEK

Fuar hazırlıkları kapsamında Marmara Fuarcılık ekibi tarafından Ankara’da önemli kamu kurumları, genel müdürlükler ve daire başkanlıklarına yoğun ziyaretler gerçekleştirildi.

ISAF Exclusive için öncelikli olarak hedeflenen ve özel ziyaretçi listesinin başında gelen kamu kurum ve kuruluşları, projemizi büyük bir ilgi ve heyecanla karşıladıklarını belirttiler.

7-8-9 Mart, 2017 tarihleri arasında Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek olan ISAF Exclusive Fuar ve Konferansı, tüm güvenlik sektörünü ve paydaşlarını çok özel bir platformda bir araya getirerek, başkent Ankara’da önemli bir buluşmaya imza atmış olacak.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ