Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

UEFA Stadyum ve Güvenlik Komitesi Riva’da yapıldı

UEFA Stadyum ve Güvenlik Komitesi Riva’da yapıldı

UEFA Stadyum ve Güvenlik Komitesi Toplantısı, Türkiye Futbol Federasyonunun Riva’daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde yapıldı.

TFF’den yapılan açıklamaya göre, UEFA Yönetim Kurulu Üyesi ve TFF 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı’nın başkan vekilliğini yürüttüğü UEFA Stadyum ve Güvenlik Komitesinin olağan toplantısına, UEFA Stadyum ve Güvenlik Komitesi ve Hollanda Futbol Federasyonu Başkanı Michael van Praag ve komite üyelerinin yanı sıra TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş ile stadyum ve güvenlik uzmanları katıldı.

Toplantıda Avrupa futbolundaki stadyum ve güvenlik konuları, yeni stadyum talimatı ve güvenlik konularındaki Avrupa Birliği ile UEFA ilişkileri ele alındı.

UEFA Stadyum ve Güvenlik Komitesine, TFF’nin e-bilet sistemi hakkında brifing verilirken, Servet Yardımcı, üyelere isimlerinin yazılı olduğu milli takım forması hediye etti Toplantıdan sonra UEFA Stadyum ve Güvenlik Komitesi Başkanvekili Servet Yardımcı ve komite üyeleri birlikte TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’ni gezdi.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ