Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Ümraniye Belediyesine 30 Silahlı Silahsız Özel Güvenlik Görevlisi Alınıyor

Ümraniye Belediyesine 30 Silahlı Silahsız Özel Güvenlik Görevlisi Alınıyor

Türkiye İş Kurumu resmi web sitesinde Kurum dışı iş ilanları bölümünde yayımlanan ilana göre İstanbul Ümraniye Belediyesi bünyesindeki personel eksikliğini gidermek için 30 kişilik boş kadro ile personel alımı yapacağını ilan etti.

 

Söz konusu ilana göre 30 kişilik boş kadro ile 20 Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi ve 10 Silahsız Özel Güvenlik görevlisi alımı yapılacak.

Buna göre belediye alımını yapacağı güvenlik görevlisi personeli için detayları bildirdi. Çalışma saati haftalık 45 saat olarak belirtildi ve adaylar belirsiz süreli olarak çalışacaklardır. Çalışma adresi ise, Ümraniye Belediyesi ve diğer çalışma binaları olacaktır.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Ümraniye Belediyesi alımını yapacağı özel güvenlik görevlisi adaylarından, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Özel Güvenlik Kimlik kartı olmak, Özel Güvenlik sertifikasına sahip olmak, Belediye çevresinde ikamet ediyor olmak gibi nitelikler aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Sözkonusu ilana başvurular 06 Eylül 2018 tarihinde başladı ve en geç 12 Eylül 2018 tarihine yani yarına kadar yapılması gerekmektedir. Adaylar başvurularını istenen belgeler ile birlikte Ümraniye Belediyesi Merkez Hizmet Binası Giriş katı istihdam merkezi ne yapmaları gerekmektedir. İlan hakkında detaylı bilgi almak için Buraya Tıklayınız.

 


BU İLANI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ