Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Üniversiteye 6 Güvenlik Personeli Alınacak

Üniversiteye 6 Güvenlik Personeli Alınacak

Bingöl Üniversitesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, üniversiteye güvenlik elemanı alımı yapılacağını bildirdi.

Yapılan açıklamada, güvenlik elemanı olarak alınacak kişilerin, noter huzurunda çekilecek kura ile belirleneceği belirtildi.

132 kişinin müracaat ettiği güvenlik elemanı alım kurasının, 26 Temmuz Çarşamba günü saat 10:00’da Enstitüler Konferans Salonu’nda yapılacağı belirtilen açıklamada “Toplam alınacak 6 güvenlik elemanlarından; 2 kişi Bingöl Üniversitesi Merkez kampüse ve bağlı birimlerine, 1 kişi Genç Meslek Yüksekokulu’na, 1 kişi Solhan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’na, 1 kişi Bingöl Üniversitesi Uygulama Oteli ve Termal Tesisleri’ne, 1 kişi de Bingöl Üniversitesi Tarımsal Uygulama ve araştırma Merkezi’ne alınacak. Solhan, Genç ve Ilıcalar için alınacak elemanlar bu yerlerde ikamet edenler arasında kura çekimine katılacaklar. Merkez kampüse alınacak kişiler için Bingöl Merkez ve ilçelerde ikamet edenler arasında kura çekimi yapılacak, Tarımsal Uygulama ve Araştırma Merkezi’ne alınacak personel ise Ormanardı, Ardıçtepe, Çayağzı, Aşağıkemalan ve Yukarıkemalan köylerinde ikamet edenler arasında yapılacak” denildi.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ