Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Uşak’ta Özel Güvenlik Görevlisi Olarak Çalışanlara Bilgilendirme Semineri Düzenlendi

Uşak’ta Özel Güvenlik Görevlisi Olarak Çalışanlara Bilgilendirme Semineri Düzenlendi

Uşak’ta “Özel Güvenlik “ görevlisi olarak çalışanlara Uşak Emniyet Müdürlüğü’nün katkılarıyla Atatürk Kültür Merkezi (AKM)’ de bilgilendirme semineri düzenlendi.

 

blank

blank

Uşak’ta Özel Güvenlik Görevlisi olarak çalışanlara Uşak Emniyet Müdürlüğü‘nün katkılarıyla Atatürk Kültür Merkezi (AKM)’ de bilgilendirme semineri düzenlendi.

AKM’de düzenlenen bilgilendirme semineri Ankara’dan görevli olarak Uşak’a gelen 1. Sınıf Emniyet Müdürleri Sezai Bağcı ve Abdullah Çelik tarafından verildi.

Seminerde Özel Güvenlik görevlilerinin yetkileri konusunda bilgilendirmeler yapılırken güvenlik görevlisi olarak çalışanların uyması gereken kurallara da dikkat çekildi.

Yasal yetkilerle ilgili mevzuat listesi sahneye kurulan sinevizyondan katılımcılara anlatıldı.

5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun, 6136 sayılı Ateşli Silahlar ve Bıçaklar Kanunu, 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu, 5271 sayılı Ceza Muhakemeleri Kanunu, Özel güvenlik görevlilerinin temel görevi, Özel güvenlik görevlilerinin yetki sınırları, Güvenlik görevlilerinin hukuki statüleri gibi yasal yetkiler özel güvenlik görevlisi olarak çalışanlara anlatıldı.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ