Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Yeni Güvenlik Merkezi Hizmet Vermeye Başladı

Yeni Güvenlik Merkezi Hizmet Vermeye Başladı

Adıyaman Üniversitesi Merkez Külliyesinin genişlemesiyle birlikte duyulan ihtiyaç üzerine yeni bir güvenlik merkezi inşa edildi.

 

blank

blank

Adıyaman Üniversitesi Merkez Külliyesinin genişlemesiyle birlikte duyulan ihtiyaç üzerine yeni bir güvenlik merkezi inşa edildi.

Yeni binalar ve çevre düzenlemeleriyle modern bir görünüme kavuşan  Adıyaman ÜniversitesiMerkez Külliyesinde yapımı tamamlanan yeni güvenlik merkezi, gerek bina gerekse de teknoloji anlamında önemli bir donanıma sahip olarak inşa edildi.  Adıyaman ÜniversitesiMerkez Külliyesi Kuzey Girişinde inşa edilen güvenlik merkezi 250 metrekare kapalı alana sahip olup içerisinde bekleme salonu, idare ofisi, sistem odası, personel soyunma odaları, mescit ve mutfak, yer alıyor.

Tamamlanan güvenlik merkezi ile ilgili kısa bir değerlendirme yapan  Adıyaman ÜniversitesiRektörü Prof. Dr.  Mustafa Talha Gönüllü, her geçen yıl yapılan yatırımlarla gelişen, külliyesini genişleten ve öğrenci sayısını artıran bir üniversite olma yolunda emin adımlarla ilerlediklerini belirtti.  Rektör Gönüllü, büyüme ve gelişimin, artan öğrenci sayısının ihtiyaçlarının karşılanması açısından yeni hizmet alanlarına ihtiyaç duyulduğunu ve bunu karşılamak için çaba harcadıklarının altını çizdi.

Yeni Güvenlik Merkezinin de  Adıyaman Üniversitesi Merkez Külliyesini güvenlik altında tutacağını belirten  Rektör Gönüllü, “Her şey öğrencilerimiz, yani evlatlarımız için. Yaşayan ve yaşatan bir üniversite olmak adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ