Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Güvenlik iş kahvaltıda buluştu

Güvenlik iş kahvaltıda buluştu

Hayatımızın her alanında olmazsa olmazımız vazgeçilmezimiz olan özel güvenlik görevlileri Kocaeli’de Güvenlik-iş sendikası ile güvende.

Özel güvenliklerin sesi olmak için yola çıkan güvenlik-iş sendikası Kocaeli temsilciliği üyeleri ve temsilcileri ile Hereke’de kahvaltıda buluştu.

Etkinlikle ilgili açıklamalarda bulunan Güvenlik İl Temsilcisi Muhammet Ali Tatlıgül, “Marmara bölge başkanı Kenan Karabulut ve Merkez denetleme kurulu başkanı Serkan Tenk’de katılarak günümüzü taçlandırdılar. Daha düne kadar özel güvenliğin halini kimse sormaz iken bu gün binlerce kişi ile haklarımızı almak için mücadele veriyoruz. Artık ezilen hor görülen değil onurlu gururlu ve saygın bir meslek haline getirip bu gururun emekliliğini yaşayacağı bir meslek haline getirene kadar mücadelemize devam edeceğiz. Özel güvenlikler artık yalnız değildir bugün Kocaeli’de yarın Edirne’de Edirne’den Ardahan’a her yerde sesimizi duyuran, mücadele veren tamamı özel güvenlik görevlisi kökeni olan başta genel başkanımız Ömer Çağrıcı ve yönetiminin oluşturduğu güvenlik iş sendikası vardır” dedi.

blank

blank

 

HER ALANDA YANLARINDAYIZ

“Bizler Kocaeli den başkanımız ise Ankara’da her platformda sesimizi en gür haliyle duyurmaktadır” diyen Tatlıgül, “ Dün yöneticilerden randevu alamazken bugün başkanımız cumhurbaşkanımızla toplantı yaparak bizlerin dertlerini anlatmaktadır. Geçtiğimiz günlerde Sakarya’ya gelen sayın cumhurbaşkanımızı ve heyetini Türk-iş başkanımız Ergün Atalay ile karşılayıp gün boyu eşlik edip program yapmışlardır. Çok şükür bizlerinde sesini duyuran ve dinleyen var artık. Tüm meslektaşlarımız bilsinler ki her nerede özel güvenlik var ise kendilerine kapımız sonuna açık kendilerine bir telefon kadar yakınız. Güçlüyüz gururluyuz mutluyuz. Kocaeli’de 50’ye yakın kurumlarda yetkili ve üye sayımız bini geçti biz tüm üyelerimizin her alanda yanlarındayız” şeklinde konuştu.

 

KOCAELİ EN DEĞERLİ İLLERİMİZDENDİR

Marmara bölge başkanı Kenan Karabulut yaptığı konuşmada, “Marmara bölgesi 11 bin üyesi ile sendikamızın gücüne güç katmaktadır 2011 yılında 7 kişi ile çıkılan bu yolda bugün 30 bin kişiyle gururla yürüyoruz güvenlik- iş sendikası çok hızlı büyüyen büyüdükçe kendini geliştiren bir sendikadır. Özel güvenlikler bugün olmazsa olmazımızdır biz bu yüzden toplumun saygınlığını kazanmak için her platformda güvenlik görevlilerinin sesi olacağız bunun için de “beşikten mezara hayatın her alanında olan “Özel Güvenlik Görevlilerini Görmezden Gelme” sloganı ile yakında kamu spotu adı altında TV’lerde yayın yapacağız. Bugün Kocaeli ilimizin ekonomiye verdiği katkısından mütevellidir ki ilimiz ülkemizin en değerli İlleri arasında yer almaktadır. Kocaeli’de üyelerimizin kurumlar arası çok güzel bir birliktelik içinde olduğunu görmek bizleri gururlandırmıştır” dedi.

 

AŞAMAYACAĞIMIZ ENGEL YOK

Merkez denetleme kurulu başkanı Serkan Tenk de yaptığı konuşmasında, “Emeğine ekmeğine sahip çıkan davasına inanan sizler gibi değerli arkadaşlarımız olduktan sonra aşamayacağımız engel yoktur. Sizlerin ve bizlerin amacı bu mesleğin saygınlığını kazandırmaktır bunun için her meslektaşımızın elini taşın altına koyması gerekir bugün sözleşmeli çalıştığınız iş yerlerinde bir arkadaşınız haksızlığa uğradığında bunu hep birlikte savunacağız birlikteliğin gücü ile aşacağız eğer bana ne dersek bir gün kendi canı yandığında onu savunacak arkadaşını bulamayacaktır. Bu saatten sonra bana bir şey olmaz diye değil hiç birimize bir şey olmasın diye sendikamızın işimizin ve huzurumuzun bekası için birlik ve beraberlik içinde çalışacağız. Birliğimiz daim davamız muzaffer olsun” dedi.(Bizimyaka Kocaeli)


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ